Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.10.2017 13:18
The Evil Within 2 doczeka się jednak wsparcia PS4 Pro
584V

The Evil Within 2 doczeka się jednak wsparcia PS4 Pro

The Evil Within 2 wylądowało na półkach sklepowych bez obiecanego wsparcia PlayStation 4 Pro. To zawód dla wielu użytkowników, ale wychodzi na to, że Bethesda naprawia już swój błąd.

The Evil Within 2 to kontynuacja mająca naprawić bolączki pierwowzoru. Mimo iż recenzje okazały się pozytywne gra nie sprzedała się zbyt dobrze. Z drugiej jednak strony, miejsca musiała ustąpić znacznie głośniejszym i popularniejszym w założeniu grom. Obecnie na topie są FIFA 18 i Śródziemie: Cień Wojny.

The Evil Within 2 gigantyczną wtopą

Jeśli porównać The Evil Within 2 do poprzednika, mamy do czynienia ze znacznym skokiem jakościowym. Jednak posiadacze PlayStation 4 Pro nie są zbyt zadowoleni. Gra działa umiarkowanie dobrze, ale zdarzają się jej poważniejsze spadki animacji. W wersji na PS4 Pro mogłoby tego nie być, ale niestety mimo wcześniejszych obietnic takowego gra nie posiada. Przynajmniej na ten moment.

Na oficjalnym forum Bethesdy pojawił się temat, w którym użytkownicy narzekali na brak wsparcia PlayStation 4 Pro. Przedstawicielka firmy do spraw kontaktowania się ze społecznością potwierdziła w komentarzu, że odpowiednia łatka jest w przygotowaniu. Nie wiemy na czym dokładnie polegać będzie wsparcie PlayStation 4 Pro, ale z pewnością powinno się ono przyczynić do lepszej płynności.

The Evil Within 2 dostępne jest od 13 października w polskiej wersji językowej z napisami. Poniżej znajdziecie jeden z oficjalnych zwiastunów.

The Evil Within 2 - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://bethesda.net/community/topic/110378/no-ps4-pro-support-no-buy/4

Tagi: Bethesda playstation 4 pro Tango Gameworks The Evil Within 2

Nie przegap