Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.10.2017 12:51
Warhammer Vermintide 2 - pierwszy pokaz rozgrywki
471V

Warhammer Vermintide 2 - pierwszy pokaz rozgrywki

Warhammer Vermintide 2 w końcu pokazało się w akcji. Pojawił się pierwszy zwiastun oraz kawałek czystej rozgrywki. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że gra pojawi się na początku przyszłego roku.

Warhammer Vermintide 2 to nastawiona na kooperację gra osadzona w uniwersum Warhammera. To kontynuacja gry z 2015, która w swoim czasie doczekała się półtora miliona nabywców. Do tej pory nie poznaliśmy zbyt wiele szczegółów na temat dwójki. Twórcy grę po prostu zapowiedzieli i udostępnili krótką zajawkę.

Warhammer: Vermintide 2 zapowiedziane. Szykujcie się na kooperacyjną rzeź

Zmienia się to dzisiaj, kiedy w końcu możemy zerknąć jak Warhammer Vermintide 2 wygląda w akcji. W Sieci pojawił się pierwszy zwiastun i fragment rozgrywki. Co prawda pochodzi on z wczesnej wersji, ale wciąż prezentuje się ciekawie. Jeśli gra utrzyma poziom poprzednika, możemy spodziewać się ciekawej propozycji dla fanów kooperacji.

Warhammer Vermintide 2 - pierwszy zwiastun i fragment rozgrywki

Sądząc po tym co napisane jest po pierwszej części zwiastuna, pojawi się 5 różnych bohaterów i 15 ścieżek ich rozwoju. Oprócz tego obecna będzie mechanika, która wpłynie na przebieg walk czy cele misji. Oprócz tego możemy się spodziewać wielu nowych rodzajów przeciwników, typów uzbrojenia i choćby dedykowanych serwerów. Na komputerach osobistych i konsolach Warhammer Vermintide 2 ma pojawić się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: fatshark galeria Games Workshop playstation 4 warhammer Warhammer Vermintide 2 wideo

Nie przegap