Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.10.2017 08:57
Borderlands 3 coraz bliżej pierwszych zapowiedzi. Gearbox poszukuje scenarzysty
590V

Borderlands 3 coraz bliżej pierwszych zapowiedzi. Gearbox poszukuje scenarzysty

Borderlands 3 to jedna z najbardziej oczekiwany gier. Wszyscy wiedzą że się kiedyś pojawi, ale gra nie została jeszcze choćby oficjalnie zapowiedziana. Teraz dowiadujemy się, że firma poszukuje pisarza.

Borderlands 3 co jakiś czas daje o sobie znać, choć nigdy nie jest oficjalnie powiedziane, że chodzi właśnie o tę grę. Przynajmniej jeśli chodzi o wypowiedzi twórców. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że nad grą pracuje niemal całe Gearbox Software.

Borderlands 3 - nad grą pracuje prawie całe Gearbox Software

Teraz dowiadujemy, że firma poszukuje pisarza, który świetnie odnajduje się w komedii. Znów nie jest powiedziane, że chodzi o Borderlands 3, ale "hybryda RPG i AAA FPS mówi sama za siebie. Tym bardziej jeśli wspomina się o komedii i mocno nakreślonych postaciach. Zatrudniony pisarz miałby pracować nie tylko przy scenariuszu, ale też dialogach, treści misji i tym podobnych.

Wciąż brakuje faktycznego potwierdzenia, że Borderlands 3 powstaje. Pozostaje więc czekać na oficjalną zapowiedź, może jakiś zwiastun. Na samą grę z pewnością jeszcze długo poczekamy.

 

Źródło: https://gearboxsoftware.bamboohr.com/jobs/view.php?id=72

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software playstation 4

Nie przegap