Jakub Barwiak Jakub Barwiak 17.10.2017 23:21
New Mutants zapoczątkuje trylogię horrorów
361V

New Mutants zapoczątkuje trylogię horrorów

Kino superbohaterskie jest obecnie na topie,aby jednak nie znudzić widzów musi ono próbować czegoś nowego. Odpowiedzią na to może być New Mutants – horror w świecie X-Men.

Reżyser filmu Josh Boone (Gwiazd naszych wina) rozmawiał ostatnio z portalem IGN, dla którego wypowiedział się o New Mutants, jako początku nowej trylogii.

New Mutants - zwiastun filmu

Pokazaliśmy New Mutants Foksowi, jako trylogię filmów. Będą one horrorami, ale jednak horrorami na swój unikalny sposób. Pierwszy z nich będzie horrorem z nadnaturalnymi mocami, drugi z nich będzie jednak zupełnie inny. Naszym celem było spojrzenie na horror jako gatunek, przy użyciu kina komiksowego i sprawienie, że każdy z filmów będzie tym horrorem na swój własny sposób.

Josh Boone zdradził również, że New Mutants będzie zawierało wiele tajemnic, jakich nie zdradzą zwiastuny. Potwierdził również, iż akcja pierwszego z filmów będzie się działa w teraźniejszości, czyli w mniej więcej w tych samych ramach czasowych w jakich funkcjonuje Deadpool. Źródłem inspiracji dla New Mutants mają być klasyczne horrory i komiks Demon Bear.

Sukces Logana i Deadpoola zachęcił Fox do odważniejszego postępowania w temacie  kolejnych projektów, takich jak New Mutants właśnie. Biorąc pod uwagę ostatnią popularność horrorów, odwaga ta może się opłacić.

Źródło: http://movieweb.com/new-mutants-x-men-horror-trilogy/

Tagi: 20th century fox josh boone The New Mutants x-men