Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.10.2017 17:21
Gran Turismo Sport. Jak przenieść postępy z dema?
725V

Gran Turismo Sport. Jak przenieść postępy z dema?

Dzisiaj ma miejsce wielka premiera Gran Turismo Sport, więc z tej okazji otrzymaliśmy nowe wideo. Sony udostępniło też instrukcję, w jaki sposób przenieść swój stan rozgrywki do pełnej wersji gry. Jeśli graliście w demo, to koniecznie wykorzystajcie tę opcję.

Gran Turismo Sport wjeżdża na rynek z pełną prędkością. Pierwsze recenzje wylądowały i poznaliśmy werdykty niektórych krytyków. Te są pozytywne, ale mogło być trochę lepiej. Średnia ocen trzyma się obecnie na poziomie około 80%. Najważniejsze jednak, że fundamentalne elementy są chwalone i tytuł może się poszczycić świetnym modelem jazdy oraz fizyką, a także przepiękną grafiką wykorzystującą moc PS4 Pro i HDR.

Gran Turismo Sport - przegląd ocen

Gran Turismo Sport obrywa się jednak za brak pełnoprawnej kampanii dla jednego gracza. Taka już była wizja twórców, którzy postawili największy nacisk na zrewolucjonizowanie sieciowej rywalizacji w gatunku symulatorów. Mogliśmy to sprawdzić w beta testach oraz ograniczonej czasowo wersji demonstracyjnej. Jeśli braliście udział w wersji demo, to możecie przenieść swoje postępy do pełnej wersji gry. Jeśli więc zarobiliście nieco kredytów lub odblokowaliście jakieś pojazdy, to nie będziecie musieli zaczynać zabawy od zera.

Sony przedstawiło instrukcję w jaki sposób przenieść swój stan rozgrywki do pełnej wersji. Nie jest to zbyt skomplikowany proces, który wymagałby tłumaczenia, ale lepiej dmuchać na zimne:

  • Włącz Gran Turismo Sport będąc zalogowanym na profilu, którym grałeś w demo
  • W menu głównym zostanie wyświetlona wiadomość z pytaniem, czy chcemy przenieść stan zapisu z wersji demonstracyjnej
  • Wybierz odpowiedź twierdzącą i ciesz się grą

Mamy również nowy zwiastun ukazujący sekwencję otwierającą grę. Czuć tutaj pasję i prawdziwą miłość skierowaną w stronę motoryzacji. Właśnie dzięki tej atmosferze seria ma tak liczne grono fanów na całym świecie.

Gran Turismo Sport - zwiastun prezentujący intro 

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/17/how-to-transfer-your-gran-turismo-sport-demo-save-to-the-full-ps4-game-out-tomorrow/#sf122723933

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap