Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.10.2017 10:26
Gran Turismo Sport prezentuje prototyp Peugeota
461V

Gran Turismo Sport prezentuje prototyp Peugeota

Gran Turismo Sport tak samo jak poprzednik, da nam możliwość zasiądnięcia za kierownicą prototypowych samochodów. Wcześniej twórcy zaprezentowali McLarena, a teraz pora na Peugeota L500R/L750R.

Gran Turismo Sport kontynuuje Vision Gran Turismo czyli inicjatywę zapoczątkowaną w 2013 roku, z okazji 15-lecia serii. Zamysł polega na tworzeniu prototypów w oparciu o tradycję producenta marki i umieszczeniu go później w grze, jako pojazd, którym możemy wygrywać określone wyścigi. Poprzednim razem Polyphony Digital zaprezentowało prototyp McLarena.

Gran Turismo Sport - do gry trafi prototyp McLarena

Dzisiaj w Sieci wylądowało nowe wideo, w którym zaprezentowano prototyp Peugeota. O prototypie świat dowiedział się  kiedy firma w 2015 roku ujawniła istnienie L500R Hybrid Vision Gran Turismo oraz L750R Hybrid Vision Gran Turismo. Te dwie maszyny zainspirowane są bestią o nazwie L45. Pojazd, który zwyciężył w legendarnym "Indy 500 Mile Race". To jednak nie wszystko, bo maszyna doczekała się późniejszych zwycięstw w wielu wyścigach - między innymi WRC, Le Mans czy Rally Raids. Ten wyjątkowy model zaprezentowany jest poniżej, w materiale dotyczącym Gran Turismo Sport.

Gran Turismo Sport - Vision GT z prototypami Peugeota

Gran Turismo Sport ma pojawić się już jutro. Dotychczasowe testy beta, zarówno zamknięte jak i otwarte, udowodniły, że jest na co czekać. Nie wszyscy są co prawda zadowoleni, ale nie ma co ukrywać, że jeśli chodzi o jakość wykonania i poziom graficzny, najnowsza gra Polyphony Digital nie ma sobie równych. Nie każdemu też podoba się kierunek w jakim poszli twórcy. Zabraknie bowiem typowej kariery dla jednego gracza, a zamiast tego pojawi się rozbudowana szkółka, która przygotuje nas do wyścigów z innymi graczami.

Tagi: Gran Turismo Sport peugot playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment ultimate vision wideo

Nie przegap