Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.10.2017 10:23
"Gracze nie korzystają z samouczków" - twórca Tekkena
725V

"Gracze nie korzystają z samouczków" - twórca Tekkena

Tekken 7 to świetna bijatyka, która fanom gatunku zabierze z życia wiele godzin. Są jeszcze jednak tacy gracze, którzy z bijatykami nie mają zbyt wiele do czynienia - ci mogą narzekać na brak samouczka. Co na to twórca gry?

Tekken 7 to świetna bijatyka, która spodoba się zarówno fanom gatunku jak i graczom zwykle stroniącym do bijatyk. Ta druga grupa pewnie chętniej sięgnie po Injustice 2, które obecnie jest najpopularniejszą grą o walkach. Mimo wszystko, Tekken 7 cieszy się dużym sukcesem, o czym ostatnio wspominaliśmy.

Tekken 7 ze świetnym wynikiem finansowym

Nie od dzisiaj wiadomo, że bijatyki to jedne z najtrudniejszych gier do opanowania. Wymagają dużej zręczności i długiego czasu nauki. Nawet jeśli na oku mamy jedną postać, warto znać ich więcej, aby móc obronić się przed atakami rywala. Dlatego z pewnością niektórych graczom przydałby się samouczek. Takowego w siódmym Tekkenie nie ma. Redakcja strony PCGamesN postanowiła zapytać twórcy o taki stan rzeczy. Jak się okazuje, gracze z nich nie korzystają.

Wiemy w jakich trybach gracze spędzają najwięcej czasu. Te dane mamy w naszej firmie. Gracze często mówią, że obecność samouczków to świetna rzecz, ale jeśli spojrzeć na te dane, niezbyt wielu z nich korzysta. To samo tyczy się instrukcji obsługi - masz coś nowego, zabierasz to do domu i nie czytasz jej. Fajnie jest mieć samouczek, ale jeśli się temu przyjrzeć, gracze nie korzystają z nich.

Nie jest jednak tak, że Tekken 7 pozostawiło nowych graczy na lodzie, nie dając im wskazówek jak ogarnąć podstawy gry. Trybem, w którym możemy się z nimi zapoznać, jest Story Mode. Nie ma jednak co ukrywać, że nie przygotowuje on tak dobrze jak choćby dostępne w Sieci nagrania, pokazujące jak skutecznie wykonywać kombinacje ciosów. Jeśli więc zamierzamy dobrze grać w Sieci, pozostaje nam korzystanie właśnie z nich.

Tekken 7 na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://www.pcgamesn.com/tekken-7/tekken-7-tutorial

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai playstation 4 tekken 7

Nie przegap