Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.10.2017 08:58
Call of Duty WW2 zachęca do zebrania starej ekipy
669V

Call of Duty WW2 zachęca do zebrania starej ekipy

Call of Duty WW2 wraca do drugiej wojny światowej, dlatego warto zebrać ekipę starych kumpli i wrócić do gry - to przynajmniej sugeruje nam nowa reklama typu Live Action.

Call of Duty WW2 ostatnimi czasy doczekało się ogromnego wycieku, za który odpowiedzialni są gracze testujących grę podczas testów beta na PC. Twórcy wyrazili z tego powodu niezadowolenie, ale tak czy siak, nam pozwoliło to zapoznać się z nadchodzącą produkcją.

Call of Duty: WW2. Ogromny wyciek zdradza mnóstwo informacji

W Sieci pojawiła się nowa reklama Call of Duty WW2. Nowa odsłona powraca do korzeni, czyli klasycznego modelu rozgrywki i klimatu drugiej wojny światowej. Nowa reklama chce nas utwierdzić w przekonaniu, że to dobry powód do tego, aby zebrać ekipę starych kumpli i powrócić do gry.

Call of Duty WW2 na reklamie Live Action

Call of Duty WW2 ma zadebiutować już na początku przyszłego miesiąca - ściślej mówiąc, 3-ego listopada. Twórcy postawili na powrót do drugiej wojny światowej i bardziej przyziemnej rozgrywki, bo gracze zakomunikowali, że nie podobają im się futurystyczne klimaty. Ponadto, większość najwidoczniej zatęskniła za tym co było kiedyś. Niektórzy z nas mogli przetestować grę w ramach zamkniętych testów beta. Nie każdy jest zadowolony z tego co tam widział, ale wciąż wielkie zainteresowanie wzbudza sama kampania fabularna, która ma pozwolić nam wcielić się w różnych bohaterów i spojrzeć na konflikt z wielu perspektyw.

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo

Nie przegap