Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.10.2017 17:19
PlayStation VR - pierwszy milion i urodziny!
425V

PlayStation VR - pierwszy milion i urodziny!

PlayStation VR zadebiutowało na rynku równy rok temu. Baza użytkowników przekroczyła już próg jednego miliona graczy i nadal rośnie. Sony zapewnia, że w przygotowaniu są kolejne gry mające pomóc w rozpowszechnieniu technologii

PlayStation VR obchodzi swoje pierwsze urodziny. Sony ma powód do radości, bo ich sprzęt jest obecnie najpopularniejszym urządzeniem pozwalającym na wtopienie się w wirtualną rzeczywistość. Obecnie już ponad milion użytkowników posiada PS VR, a liczba ta nadal rośnie.

Twórcy Titanfall szykują VR-ową grę

Milion posiadaczy PlayStation VR może i nie robi wrażenia na ponad 60 milionów samych PlayStation 4. Należy jednak pamiętać, że mamy do czynienia z platformą dodatkową, która nigdy nie miała zastąpić zwykłego sposobu na granie. Sam sprzęt pozostawia również konkurencję w tyle - chociaż tutaj brakuje dokładnych liczb.

Niektórzy analitycy przewidywali, że przez pierwsze dwanaście miesięcy Sony opchnie aż cztery miliony egzemplarzy PS VR - jak widać były one mocno przesadzone. Baza użytkowników nadal jednak rośnie,a Sony się nie zniechęca. Firma ogłosiła, że w ciągu najbliższych miesięcy i do początku 2018 roku otrzymamy ponad 60 gier dedykowanych PlayStation VR. Mowa tutaj o licznych produkcjach niezależnych, jak i większych tytułach mających zainteresować szerokie grono użytkowników. Warto tutaj wymienić takie pozycje jak:

  • Skryim VR
  • Doom VFR
  • The Inpatient
  • Bravo Team
  • Moss
  • Golem

Jak Wy oceniacie pierwszy rok urządzenia i zabawę z wirtualną rzeczywistością?

PlayStation VR - pierwszy rok z wirtualną rzeczywistością

 

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/10/13/playstation-vr-turns-one-one-million-gamers-and-counting/

Tagi: playstation 4 playstation vr sony

Nie przegap