Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.10.2017 08:57
Overwatch ze specjalnym wydarzeniem. Trwa Halloweenowa Groza
674V

Overwatch ze specjalnym wydarzeniem. Trwa Halloweenowa Groza

Overwatch rozpoczęło specjalne wydarzenie z okazji Halloween. Tym samym pojawiły się wyjątkowe skórki do zdobycia i inne atrakcje. Twórcy udostępnili galerię i zwiastun.

Overwatch to obecnie najpopularniejsza sieciowa strzelanka. W ubiegły roku, kiedy to gra zadebiutowała, w ocenie wielu była najlepszą grą sieciową. Niejednokrotnie zyskała więc tytuł gry roku. Tym samym stosunkowo niedawno pojawiła się edycja Game of the Year - po jej zakupie zyskamy dostęp do dodatkowych skrzynek. Marka jest na tyle popularna, że Blizzard tworzy coś jeszcze w związku z nią.

Blizzard pracuje nad nową grą związaną z Overwatch

Co jakiś czas w Overwatch dzieje się coś wyjątkowego. Halloween to już mała tradycja, więc i tym razem nie mogło go zabraknąć. Od wczoraj i przez następne trzy tygodnie trwać będzie Halloweenowa Groza, czyli wydarzenie, w trakcie którego pojawią się wyjątkowe tryby, skórki, emotki i prezentacje zagrań.

Zemsta dr. Złomensteina to tryb, w którym będziemy odpierać fale wrogów. Najlepsi gracze upamiętnieni będą na tablicy wyników. Oprócz tego, w trakcie trwania Halloweenowej Grozy, będziemy mogli grać na wyjątkowych wersjach map Eichenwalde i Hollywood. Poniżej znajdziecie zwiastun, a w galerii skórki, które możecie teraz zdobyć.

Overwatch - zwiastun wydarzenia z okazji Halloween

 

Źródło: https://playoverwatch.com/pl-pl/events/halloween-terror/

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard galeria overwatch playstation 4 wideo

Nie przegap