Jakub Barwiak Jakub Barwiak 09.10.2017 23:36
Avengers: Infinity War. Co ze zwiastunem?
689V

Avengers: Infinity War. Co ze zwiastunem?

Do premiery Avengers: Infinity War zostało coraz mniej czasu, wciąż jednak nie otrzymaliśmy zwiastuna tej produkcji. Louis D’Esposito – jedna z szych Marvela wyjaśnił dlaczego tak się stało.

Grupka szczęściarzy, którzy uczestniczyli w Comic-Conie w San Diego, oraz w D23 mogli zobaczyć zwiastun Avengers: Infinity War. Mimo iż od tych imprez upłynęło już trochę czasu, wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnej publikacji tego materiału. Dlaczego tak się stało? Okazuje się, że powód jest prosty. Zwiastun nie został jeszcze ukończony. Louis D’Esposito – jeden z prezesów Marvela tak skomentował ten fakt w mediach społecznościowych.

Thor: Ragnarok. Są pierwsze opinie

Wszystko co mogę powiedzieć, to fakt iż kochamy go, mamy nadzieję, że poczujecie to samo. Jednak obecnie jest  on kończony, nie jest więc jeszcze gotowy.

Wygląda więc na to, że materiał, jaki został zaprezentowany przez studio na obu imprezach, nie był skończony, a jego jakość niewystarczająca do publikacji w Internecie. Wiemy więc, że zwiastun ten trafi do sieci, jednak dopiero po ostatecznych szlifach.

Kiedy tak się stanie? Dobrą okazją na debiut mogą być premiery innych, wielkich hitów produkcji Disneya. Może więc będzie to Thor: Ragnarok, który w kinach pojawi się już w tym miesiącu, albo też będą to nowe Gwiezdne Wojny, których premiera jest wyznaczona na grudzień.

Avengers: Infinity War rozpoczną zwieńczanie wątków, które pojawiły się dotychczas w widowiskach z uniwersum Marvela. Reżyserują bracia Russo, znani chociażby z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Polska premiera nowych Avengers została wyznaczona na 2 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/1711869/why-we-havent-gotten-the-first-infinity-war-trailer-yet

Tagi: avengers: infinity war Disney marvel

Nie przegap