Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.10.2017 13:47
Ruiner trochę łatwiejsze po aktualizacji
271V

Ruiner trochę łatwiejsze po aktualizacji

Ruiner to świetna gra od polskiego studia Reikon Games. Niektórzy z recenzentów narzekali jednak na zbyt wymagający poziom trudności. Nowa aktualizacja ma ją nieco ułatwić.

Ruiner to prawdziwa gratka dla fanów cyberpunku i twin-stick shooterów. Grę cechuje świetny klimat, wyjątkowa kolorystyka, genialna ścieżka dźwiękowa i wysoka satysfakcja płynąca z przechodzenia kolejnych poziomów. O ile poziom trudności nie okazuje się zbyt wysoki. Zdecydowanie zabrakło też tryb Nowej Gry +.

Nie wiesz czy warto skusić się na Ruinera? Sprawdź naszą recenzję!

Zbyt wysoka trudność może tyczyć się nawet najniższego poziomu trudności Ruinera. Twórcy przygotowali jednak aktualizację do wersji 1.02, która ma nieco ułatwić grę. W opisie aktualizacji na PlayStation 4 widnieje jedynie "Trophy Update", ale z pomocą przychodzi oficjalny post od twórców.

  • Łatwy poziom trudności jest teraz łatwiejszy.
  • Normalny i trudny poziom trudności zmodyfikowany, aby rozgrywka była płynniejsza.
  • Zmieniono zachowanie broni i pocisków. Przyśpieszono lot pocisków, zwiększono rozrzut niektórych broni, a przeciwnicy celują wolniej.
  • Poprawiono współpracę gry z Dulashockiem 4.
  • Naprawiono różne błędy pojawiające się podczas rozgrywki.

Ruiner wciąż jest trudne - wprowadzone zmiany mają po prostu nieco poprawić balans. Nie jest to ostatnia aktualizacja, bo twórcy obiecali, że jeszcze trochę popracują nad swoją grą. Osobiście liczę na to, że pojawi się faktyczny tryb Nowej Gry +.

Ruiner - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://steamcommunity.com/games/464060/announcements/detail/1469721435678388057

Tagi: Devolver Digital patch playstation 4 Reikon Games ruiner

Nie przegap