Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.10.2017 17:31
Skyrim. Tryb Przetrwania i Klub Twórczości już dostępne
1432V

Skyrim. Tryb Przetrwania i Klub Twórczości już dostępne

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition otwiera kontrowersyjny sklepik z modyfikacjami. Bethesda chwali się wstępną ofertą i przedstawia zawartość Klubu Twórczości. Najciekawszym elementem zdaje się być tryb przetrwania mocno odmieniający rozgrywkę.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition idzie drogą Fallout 4 i wspiera już Creation Club, czyli Klub Twórczości. Dzięki tej funkcji użytkownicy PlayStation 4 mogą się cieszyć bardziej rozbudowanymi modyfikacjami. Te tworzone są zarówno przez samych twórców ze studia Bethesda, jak i liczną społeczność fanów.

Bethestad - "Krytyka ze strony naszych fanów nie zmieni naszych gier"

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition w ramach Klubu Twórczości oferuje graczom wiele nowej zawartości. Obecna oferta pozwala nabyć Tryb Przetrwania. Ten wpływa na całą grę i zmienia świat w nieprzyjazne i lodowe środowisko. Decydując się na ten wariant zabawy musimy się liczyć z tym, że tytuł stanie się niesamowicie wymagający. Zmniejszeniu ulegnie maksymalny udźwig przedmiotów. Postać będzie mogła umrzeć z wychłodzenia i głodu. Będziemy musieli dbać nie tylko o źródło ciepła, ale i zdrowie naszej postaci, bo automatyczna regeneracja punktów żywotności zostanie wyłączona. To samo tyczy się opcji szybkiej podróży. Tryb przetrwania będzie dostępny za darmo do dnia 10 października 2017 roku.

Możecie też pobrać modyfikację Boski Krzyżowiec. Ta odda w Wasze ręce potężny ekwipunek tytułowego wojaka - Pelinala Białorękiego. Legendarne przedmioty składają się na dwa zestawy pancerzy i dwie sztuki broni, a zdobędziecie je poprzez wykonanie specjalnego zadania.

Plaga Umarłych to z kolei mod, który udowodni, że nawet kraina Skyrim nie jest wolna od zombie. Podczas nocy niektóre lokacje będą nawiedzane przez hordy żywych trupów. Zwabimy je również za sprawą niektórych zadań, a walka z nimi da nam szansę na zdobycie cennego ciała trupa.

Modyfikacje wprowadzają także dodatkowe zadania z przedmiotami:

  • Skraj Zniszczenia pozwoli na pozyskanie zabójczego łuku hrabiny Syl. Cechuje się on ciekawą właściwością i każda wystrzelona z niego strzała ma szansę na rzucenie zaklęcia paraliżu, ciszy lub zniechęcenia i szału. 
  • Chryzamer to z kolei ostrze paladyna. Legendarna broń nasycona potężną magią dającą odporność na efekty ognia i absorpcję zaklęć
  • Kostur Sheogoratha posiada moc zatrzymywania wrogów w miejscu i pochodzi prosto od szalonego boga
  • Młot Stendarra to kolejny potężny artefakt o boskim pochodzeniu. Ta śmiercionośna broń powoli pokonać każdego wroga.
  • Pakiet Zaklętego Łucznika odda w Wasze ręce zestaw specjalnych strzał. Magiczne Akcesoria to z kolei elementy przeznaczone dla osób pragnących zgłębiać tajniki magii. W ich skład wchodzą starożytne tomy i szaty zwiększające potencjał magiczny.

W galerii znajdziecie zrzuty ekranu prezentujące zawartość modyfikacji z Klubu Twórczości.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - zwiastun

Źródło: https://bethesda.net/pl/article/5il8i3DTmEowuaEgk8gCWM/skyrim-creation-club-now-live

Tagi: Bethesda Softworks creation club mody playstation 4 The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition wideo

Nie przegap