Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.10.2017 15:12
Destiny 2 - Iron Banner i trudniejsza wersja raidu
560V

Destiny 2 - Iron Banner i trudniejsza wersja raidu

Destiny 2 już w przyszłym tygodniu otrzyma pierwsze wydarzenie w ramach Iron Bannera. Dodatkowo, już w przyszłym tygodniu pojawi się trudniejsza wersja najazdu na Lewiatana.

Bungie sukcesywnie odpala kolejne wydarzenia w Destiny 2. Kolejne dni przyniosą nam nie tylko cotygodniowy reset, ale także Iron Banner, który wraca w Destiny 2. Dostaniemy także dostęp do trudniejszej wersji najazdu, która wymagać będzie od nas 300 poziomu Światła.

Iron Banner, czyli rywalizacja nadzorowana przez Lorda Saladina wystartuje 10 października i dostępna będzie przez tydzień. By uzyskać dostęp do Iron Bannera, wystarczy zagadać z Lordem Saladinem i odpalić odpowiednie zadanie. Iron Banner w Destiny 2 na początek rozgrywany będzie w trybie Kontroli. Za rozgrywane rundy będziemy dostawali Iron Bannerowe żetony (jeśli wygramy, będzie ich więcej), które wymienimy na nową zbroję. A ta wygląda niesamowicie.

Najazd na prestiżowym poziomie trudności (wymóg 300 poziom Światła) także zostanie odpalony po cotygodniowym resecie w czwartek wieczorem. Bungie nie ujawniło jakich zmian w mechanice można spodziewać się w raidzie na Lewiatana, ale zaznacza - jakieś będą.

Przy okazji ujawniono, że w trakcie TwitchConu (20 października) dowiemy się czym będą sezony klanowe i czego możemy po nich oczekiwać.

Źródło: https://www.bungie.net/pl/News/Article/46381

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4

Nie przegap