Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.10.2017 11:38
Agony otrzymało datę premiery
481V

Agony otrzymało datę premiery

Agony zapowiada się fenomenalnie. Sądząc po dotychczasowych materiałach, będzie to prawdziwa gratka dla fanów najbardziej brutalnych horrorów. Twórcy ujawnili kiedy będziemy mogli odwiedzić przygotowane przez nich piekło.

Agony to polska produkcja ze studia Madmind. Deweloperzy przygotowują grę o zbłąkanej duszy w piekle, która próbuje się wydostać. Nie będzie to oczywiście łatwe zadanie, bo na jej drodze stanie wiele złowrogich istot z samego piekła. Co ciekawe, nie będzie to kolejny symulator chodzenia, a gra wzbogacona o walkę o przetrwanie. Czasem wcielimy się też w jednego z demonów.

Agony. Mordowanie niemowląt na nowym wideo

Dotychczas jednak nie wiedzieliśmy kiedy Agony się tak naprawdę pojawi. Do dzisiaj, kiedy to twórcy na swoim koncie w portalu Facebook ogłosili datę premiery.

Agony pojawi się więc dopiero w przyszłym roku, dokładniej mówiąc, 30 marca. Przy okazji twórcy podzielili się informacją, że obecni będą na tegorocznym PGA, więc można się do nich wybrać. Z kolei poniżej przypominamy zwiastun mający zaprezentować rozgrywkę. Pozostaje mieć nadzieję, że tytuł nie zostanie ugrzeczniony. Dobrze by też było gdyby rozgrywka była odpowiednio rozbudowana.

Agony - zwiastun rozgrywki

 

Źródło: https://www.facebook.com/pg/AgonyGame/

Tagi: Agony Madmind Studio playstation 4

Nie przegap