Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.10.2017 20:13
Assassin's Creed Origins. Pół godziny różnorodnej rozgrywki
631V

Assassin's Creed Origins. Pół godziny różnorodnej rozgrywki

Ubisoft zadba oto, abyśmy nie nudzili się w trakcie ogrywania Assassin's Creed Origins. Nowa rozgrywka przedstawia różne cechy gry i pozwala spojrzeć na kilka odmiennych aktywności na jakie trafimy podczas zabawy.

Assassin's Creed Origins zapowiada się na ogromną grę, która pozwoli nam zwiedzić tereny starożytnego Egiptu. Tytuł ma być drugim tchem dla całej marki i przyciągnąć do niej nowe grono fanów. Możemy być pewni, że nie będziemy narzekali na brak zawartości. Poza angażującą opowieścią gra zaoferuje również tryb edukacyjny pełen historycznych ciekawostek - jego premiera odbędzie się w przyszłym roku w formie darmowej aktualizacji.

Assassin's Creed Origins pozwoli na wybór poziomu trudności

Assassin's Creed Origins to istotny krok w historii całej serii. Twórcy pragną odmienić oblicze cyklu i szykują dla fanów radykalne zmiany. Tytuł zaoferuje rozbudowane opcje RPG i drzewko umiejętności. Otrzymamy towarzysza w postaci orła, który pomoże patrolować okolice. Możemy się również spodziewać wielkiego świata pełnego zadań pobocznych i nowych aktywności. Nowe nagranie ukazuje część nowości oraz odświeżony system walki.

Assassin's Creed Origins - pół godziny rozgrywki

Powyższe wideo przedstawia Assassin's Creed Origins odpalone na konsoli Xbox One X, więc poziom graficzny na konsolach PlayStation 4 może się nieco różnić. Materiał daje jednak ogólny wgląd na rozgrywkę oraz otwarty świat gry. Możemy zobaczyć etapy skradania, korzystanie z orła, czy polowanie na zwierzęta.

Premiera Assassin's Creed Origins odbędzie się 27 października.

Źródło: YouTube (Polygon)

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo