Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.10.2017 18:27
Marvel vs. Capcom: Infinite. Pierwsze DLC w tym miesiącu
438V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Pierwsze DLC w tym miesiącu

Marvel vs. Capcom: Infinite otrzyma jeszcze w tym miesiącu pierwsze dodatkowe postacie. Capcom niecały miesiąc od premiery swojej bijatyki pozwoli nam kupić trójkę nowych zawodników. Będą to Black Panther, Sigma i łowczyni z Monster Hunter.

Marvel vs. Capcom: Infinite sprzedaje się skandalicznie słabo, a przedwczesny wyciek zawartości DLC na pewno nie pomógł grze. Capcom się jednak nie poddaje i pierwszą falę dodatkowych zawodników otrzymamy dnia 17 października.

Marvel vs. Capcom Infinite okazało się spektakularną porażką

Marvel vs. Capcom: Infinite zostanie wzbogacone o postacie Black Panther, Sigma i Monster Hunter dnia 17 października. Każdy z wojowników otrzyma kostium premium, a zawodnicy będą dostępni za darmo dla posiadaczy 2017 Character Pass - w skład przepustki wejdą jeszcze Venom, Black Widow i Winter Soldier, którzy trafią do sprzedaży przed końcem roku.

Monster Hunter widzieliśmy już w akcji, wiec teraz pora na kolejną dwójkę i stosowny zwiastun. W galerii znajdziecie z kolei zrzuty ekranu prezentujące nowe postacie.

Marvel vs. Capcom: Infinite zwiastun Black Panther i Sigma

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/marvel-vs-capcom-infinite-dlc-characters-black-panther-sigma-monster-hunter-launch-october-17

Tagi: Capcom galeria Marvel vs. Capcom: Infinite playstation 4 wideo

Nie przegap