Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.10.2017 08:57
Dragon's Dogma Dark Arisen na PS4 doczeka się skrótów klawiszowych z wersji PC
520V

Dragon's Dogma Dark Arisen na PS4 doczeka się skrótów klawiszowych z wersji PC

Dragon's Dogma Dark Arisen ma pojawić się już jutro, a tymczasem dowiadujemy się, że wersja na PS4 wzbogacona będzie o funkcje obecne dotychczas tylko na PC. Ponadto, pojawiła się też nowa galeria.

Dragon's Dogma Dark Arisen swoją premierę ma już jutro. Jest to więc ostatni dzień na złożenie zamówienia przedpremierowego wersji cyfrowej i otrzymanie w ten sposób dynamicznego motywu. Ten został zaprezentowany pod poniższym linkiem.

Dragon's Dogma Dark Arisen na PS4 - dynamiczny motyw z preorderu

Tymczasem dowiadujemy się, że Dragon's Dogma Dark Arisen w wersji na PlayStation 4 zaoferuje nam możliwość ustawiania skrótów klawiszowych, które dotychczas były dostępne jedynie na PC. Dzięki temu bez przedzierania się przez menu ekwipunku, jedną kombinacją przycisków użyjemy przedmiotu, który nas interesuje. Początkowo wybierzemy, które z przedmiotów chcemy przypisać do skrótu, a następnie wybierzemy je poprzez naciśnięcie L1 lub R1 + wybrany przycisk.

Dragon's Dogma Dark Arisen to rozszerzona wersja udanego RPG, które na tle innych odróżnia się wyjątkowym systemem korzystania z "pionków", czyli swoistych pomocników, których tworzymy według własnego uznania i co jeszcze ciekawsze - gracze mogą się nimi dzielić. Korzystanie z pionków nieznajomych wiąże się z kosztami, ale jeśli mamy w znajomych ludzi grających w tę grę, skorzystamy z ich pomocników za darmo. Poniżej znajdziecie najnowsze porównanie graficzne oraz galerię.

Dragon's Dogma Dark Arisen - porównanie graficzne PS4 vs. PS3

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/dragons-dogma-dark-arisen-ps4-xbox-one-hotkey/

Tagi: capcom Dragon's Dogma: Dark Arisen galeria playstation 4 wideo

Nie przegap