Jakub Barwiak Jakub Barwiak 28.09.2017 23:27
Terminator 6. Reżyser cieszy się, iż nie pracuje nad Deadpoolem 2
670V

Terminator 6. Reżyser cieszy się, iż nie pracuje nad Deadpoolem 2

Tim Miller – reżyser pierwszego Deadpoola z powodu różnic kreatywnych między nim, a gwiazdą produkcji Ryanem Reynoldsem musiał zrezygnować z pracy nad sequelem hitu wytwórni Fox. Filmowiec pracuje obecnie nad nową częścią Terminatora i nie ukrywa radości z tego faktu.

Terminator 6 ma być wielkim powrotem do czasów świetności marki. W projekt zaangażowany jest sam James Cameron, wiemy również, iż w obsadzie znajdą się Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton. W odniesieniu sukcesu, filmowi ma pomóc również jego reżyser Tim Miller.

Terminator 6 - gwiazda pierwszych filmów w obsadzie

Czułem, że można opowiedzieć więcej historii, jednak cieszę się, że ktoś inny je opowie. Muszę wam powiedzieć, że odczuwam pewien rodzaj ulgi, że zrobię coś nowego, a nie Deadpoola 2. Sądzę, że to będzie świetny film, jednak będzie to kontynuacja czegoś co już zrobiłem. Teraz mam szansę stworzenie czegoś nowego.

Zakładając optymistycznie, wypowiedź Tima Millera może oznaczać, iż nowy Terminator, mimo pozostawania wiernym korzeniom może spróbować kilku nowych i kreatywnych rzeczy. Terminator w reżyserii Millera będzie już szóstym w serii, wprowadzenie nowych rzeczy do niej może więc być sporym wyzwaniem.

Dodatkowo ze słów reżysera można wyczytać sugestię potwierdzające plotki dotyczące drugiego Deadpoola. Według nich Miller chciał spróbować stworzyć bardziej ambitny i kreatywny sequel. Wytwórnia i Ryan Reynolds obstawali z kolei przy trzymaniu się tego, co sprawiło, iż pierwszy Deadpool okazał się być takim sukcesem. Oczywiście nie oznacza to, iż podejście Reynoldsa jest gorsze.

Czy oba przyniosą sukces? Tego przekonamy się w 2018 roku, gdy do kin wejdzie Deadpool 2 i w 2019 roku, gdy zadebiutuje Terminator 6.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1707679/why-tim-miller-is-happier-directing-terminator-6-instead-of-deadpool-2

Tagi: deadpool deadpool 2 james cameron terminator 6 tim miller

Nie przegap