Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.09.2017 11:58
Shenmue 3 - mimika nadal wygląda kiepsko
415V

Shenmue 3 - mimika nadal wygląda kiepsko

Shenmue 3 zostało mocno skrytykowano po pierwszym zwiastunie pokazanym na Gamescom. Teraz twórcy chcą pokazać, że wiedzą co to dobra mimika. Wciąż jednak wygląda ona słabo.

Shenmue 3  to wielki powrót po latach. Poprzednie części zyskały duże uznanie, ale ich niska popularność przyczyniła się do tego, że trzecia część nigdy nie powstała. Z tego też powodu nie sposób było poznać kolejnych wydarzeń - zmienia się to wraz z "trójką".

Shenmue 3 na nowych grafikach

Na tegorocznych targach Gamescom pojawił się pierwszy zwiastun Shenmue 3. Niestety nie wyglądał najlepiej, zwłaszcza jeśli chodzi o mimikę, co przyczyniło się do wielkiej krytyki. Twórca gry wytłumaczył jednak, że było to wynikiem tego, iż na dobrą sprawę mimiki w grze na tamten moment nie było. Studio uświadomiło sobie swój błąd i stara się pokazać, że wie jak powinna wyglądać mimika. Niestety nie wygląda to najlepiej, ale można założyć że to wczesna wersja. Sami autorzy przyznają, że jedna z postaci jest straszna, ale raczej nie miał na myśli mimiki.

Shenmue 3 - raport z postępów (mimika)

Shenmue 3 ma pojawić się w przyszłym roku, ale szczegółów jeszcze nie ustalono. Wiadomo natomiast, że do zrozumienia fabuły nie trzeba znać poprzedników, a całość ma zająć około 30 godzin. Osobiście mocno liczę na to, że twórcom uda się spełnić oczekiwania, bo to jednak seria która zasługuje na wielkie uznanie. Może teraz będzie im łatwiej, bo zyskali ważnego wydawcę, czyli Deep Silver.

Tagi: Deep Silver playstation 4 Shenmue III wideo Ys.net