Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.09.2017 18:57
Absolver z wielką aktualizacją. Twórcy naprawiają grę
390V

Absolver z wielką aktualizacją. Twórcy naprawiają grę

Absolver otrzymuje pierwszą dużą aktualizację oznaczoną numerem 1.06. Studio obiecuje wielką poprawę całej gry i jej infrastruktury sieciowej. Wprowadza również nowe przedmioty dla graczy o wystarczająco wysokiej randze.

Absolver zadebiutowało na rynku pod koniec sierpnia. Nietypowa bijatyka miała ciekawy pomysł na siebie, ale cierpiała na kilka poważnych problemów. W efekcie tytuł otrzymał od nas ocenę 6/10. Teraz twórcy wypuścili dużą aktualizację, która ma naprawić wiele bolączek.

Absolver - nasza recenzja

Absolver to sieciowa gra będąca niecodziennym połączeniem gatunków akcji, RPG i bijatyki. W takich produkcjach istotne jest więc działanie serwerów. Niestety, w dniu premiery ich jakość nie była najlepsza. Studio wzięło się jednak do roboty i wysłuchawszy użytkowników stworzyło stosowną aktualizację. Twórcy zlokalizowali źródło problemów i obiecują, że niedogodności z serwerami zostały w dużym stopniu zażegnane. Jakość połączeń ma być dużo lepsza, usunięto również błędy z zapisywaniem gry oraz wprowadzono wiele poprawek zgłaszanych przez graczy.

Absolver w ramach aktualizacji 1.06 wprowadza do świata gry sześć specjalnych masek. Jeśli posiadacie rangę Prospect lub Absolver to możecie wrócić się do Mostu Przewodnika (Guidance Bridge). Tam znajdziecie maski inspirowane grami wydawanymi przez Devolver Digital. Mowa tutaj o przedmiotach z Hotline Miami, Enter the Gungeon, Mother Rusia Bleeds, The Talos Principle, Shadow Warrior 2 i Ruiner.

Absolver - zwiastun premierowy

Źródło: Notatka prasowa

Tagi: absolver Devolver Digital playstation 4 sloclap wideo

Nie przegap