Jakub Barwiak Jakub Barwiak 22.09.2017 19:01
Liga Sprawiedliwości. Są pierwsze opinie
1250V

Liga Sprawiedliwości. Są pierwsze opinie

Pierwsze osoby miały już okazję obejrzeć ostateczną wersję Ligi Sprawiedliwości, mimo obowiązującego embarga, w sieci pojawiły się ich opinie.

Liga Sprawiedliwości kontynuuje wątek zaczęty w Batman v Superman z 2016 roku. W filmie ujrzymy Batmana i Wonder Woman tworzących drużynę superbohaterów, których celem będzie pokonanie Steppenwolfa i jego armii. W czasie kręcenia obrazu nastąpiła zmiana reżysera, z powodów rodzinnych zrezygnować musiał Zack Snyder, którego zastąpił Joss Whedon – znany z Avengers. Wszystko to sprawiało, iż fani zastanawiali się czyj styl będzie bardziej widoczny w Lidzie Sprawiedliwości i czy będzie to w pełni spójny obraz.

Nowy Superman bardziej radosny?

Najświeższe opinie wskazują na to, iż fani DC, oraz włodarze Warner Bros. mogą odetchnąć z ulgą. Portal Batman-News.com rozmawiał z kilkoma ludźmi, którzy uczestniczyli w próbnych seansach i ich reakcja była entuzjastyczna. Część z widzów uważa, iż uniwersum DC zasili kolejny świetny film.

Wydaje się jednak, iż niezależnie od późniejszych opinii Warner Bros. może i tak liczyć na dobry wynik finansowy Ligi Sprawiedliwości. Miażdżone przez krytyków Batman v Superman i Legion Samobójców zarobiły przyzwoite ilości banknotów, dodajmy do tego Wonder Woman, która oprócz zdobycia tytułu najbardziej dochodowego filmu lata, osiągnęła też sukces artystyczny.

Liga Sprawiedliwości będzie niezwykle istotnym filmem dla rozwoju DC, jeżeli osiągnie sukces może przyspieszyć oficjalne zapowiedzi filmów takich jak Gotham City Sirens, czy też obrazu o Harley Quinn i Jokerze.

Czy pozytywne opinie o widowisku DC się potwierdzą, przekonamy się już w listopadzie.

Źródło: http://screenrant.com/justice-league-movie-reactions/

Tagi: DC justice league liga sprawiedliwości warner bros

Nie przegap