Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.09.2017 09:26
Paragon - nowa aktualizacja już dostępna
348V

Paragon - nowa aktualizacja już dostępna

Paragon na początku przyszłego roku ma wyjść z fazy testów beta i stać się pełnoprawną grą. Twórcy zmieniają więc swoją grę, aby była gotowa na nowy początek. Nowa aktualizacja jest już dostępna - zerknijmy co zmieniła.

Paragon to darmowa gra rodzaju MOBA, która na początku przyszłego roku, ma stać się pełnoprawną grą, czyli wyjść z fazy otwartych testów beta. Ostatnia aktualizacja, która się pojawiła, wprowadziła nową ścieżkę rozwoju postaci. Oprócz tego wprowadzono też poważne zmiany w używaniu i regenerowaniu zdolności.

Paragon wprowadza zmiany w rozwoju postaci

Najnowsza aktualizacja Paragon dostępna jest od wczoraj. Pierwsza z wymienionych zmian, to "nowy świt Monolitu". Według zapewnień twórców, mapa została zmodyfikowana tak, aby wszystkie zasady stały się jaśniejsze, podobnie jak konstrukcja. W galerii na samym dole newsa znajdziecie zrzuty przedstawiające zmiany. Oprócz tego w sklepie pojawiła się nowa skórka.

Oprócz tego, w Paragon pojawiło się świętowanie zakończenia meczu - czyli animacja po pokonaniu wrogów. Oprócz tego pojawiła się od dawna wyczekiwana funkcja, czyli automatyczny bieg.

Nadchodzi od dawna wyczekiwana funkcja. Skorzystaj z automatycznego biegu, aby po drodze na pas móc sprawdzić konfigurację atrybutów i uzgodnić strategię z drużyną. Automatyczny bieg można przerwać dowolnym poleceniem ruchu, aktywacją umiejętności lub karty lub anulowaniem go wprost. Domyślne skróty: Num Lock (PC) i Komunikacja drużyny/L1 (PS4).

Paragon - automatyczny bieg

Oprócz tego twórcy wraz z nową łatką, wprowadzili poprawki bohaterów - tyczy się to ich balansu oraz poszczególnych błędów. Nie zabrakło też poprawek w temacie rozgrywki. Zmieniły się niektóre zasady, działanie skrzynek i innych funkcji. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie, w języku polskim. Nowa aktualizacja Paragon została wprowadzona wczoraj.

Źródło: https://www.epicgames.com/paragon/pl/v43

Tagi: epic games galeria Paragon patch playstation 4