Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.09.2017 14:04
Monster Hunter World - wykonywanie zadań i kreator postaci
418V

Monster Hunter World - wykonywanie zadań i kreator postaci

Monster Hunter World zawitało na tegorocznym TGS i zasypało nas materiałami. Tym razem kolejne porcje rozgrywki, wraz z tworzeniem postaci i jej pomocnika.

Monster Hunter World zapowiada się jako najlepsza odsłona serii. W każdym aspekcie czeka nas o wiele więcej niż mieliśmy do tej pory. Znacznie lepsza oprawa, większe lokacje, ogrom uzbrojenia, przeciwników i zadań. A to wszystko mamy dostać już na początku przyszłego roku.

Monster Hunter World - data premiery i nowy zwiastun

Wczoraj poznaliśmy datę premiery Monster Hunter World, obejrzeliśmy świetny zwiastun i dowiedzieliśmy się o pięknej kolekcjonerce oraz limitowanym PlayStation 4. Teraz napływają kolejne materiały. Jeden z użytkowników twittera, udostępnił poniższe nagrania. Przedstawiają one mocno rozbudowany kreator postaci.

Następny materiał skupia się na tym jak wygląda tworzenie naszego kociego pomocnika. Mamy tu do czynienia z najbardziej rozbudowanym edytorem w historii serii.

Na koniec materiał dokładnie przedstawiający rozgrywkę. Mamy tu zarządzanie ekwipunkiem, podejmowanie się zadania i walkę z wielkim stworzeniem. W ramach przypomnienia - Monster Hunter World pojawi się 26 stycznia przyszłego roku.

Monster Hunter World - fragment rozgrywki z TGS 2017

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/09/24-minutes-monster-hunter-world-tgs-2017-demo-gameplay

Tagi: Capcom Monster Hunter World playstation 4 tgs 2017 tokyo game show 2017 wideo

Nie przegap