Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.09.2017 13:09
The Art of Metal Gear Solid I-IV zostanie wydane po angielsku
459V

The Art of Metal Gear Solid I-IV zostanie wydane po angielsku

The Art of Metal Gear Solid I-IV to ogromny artbook, który dotychczas pojawił się jedynie w Japonii. Dark Horse bierze jednak sprawy w swoje ręce i wydaje go na europejskim rynku.

Metal Gear Solid to jedna z najbardziej kultowych serii. Mimo iż gry same w sobie są dość specyficzne, cieszą się ogromnym uznaniem i dużą popularnością. Wielu producentów stworzyło własne figurki czy inne gadżety związane z serią.

Rewelacyjne figurki Solid Snake'a za kosmiczne pieniądze

Dark Horse już wcześniej opublikowało artbook związany z serią Metal Gear Solid - mowa o The Art of Metal Gear Solid V. Teraz pora na The Art of Metal Gear Solid I-IV, czy ogromny artbook, w którym zebrane są szkice koncepcyjne i inne prace Shinkawy, które tworzył na potrzeby Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots oraz Metal Gear Solid Peace Walker.

The Art of Metal Gear Solid I-IV ma pojawić się po raz pierwszy w języku angielskim wiosną przyszłego roku. Dwie książki, które razem liczą 800 stron, zostały wycenione na prawie 80 dolarów. Dokładnie rzecz ujmując, artbook trafi do sprzedaży 8 maja przyszłego roku.

 

Źródło: http://www.crunchyroll.com/anime-news/2017/09/18-1/dark-horse-to-publish-english-edition-of-the-art-of-metal-gear-solid-iiv

Tagi: Kojima Productions Konami metal gear solid 4: guns of the patriots the art of metal gear solid i-iv