Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.09.2017 12:38
Resident Evil 7 - prezentacja rozgrywki z dodatku "Not A Hero"
819V

Resident Evil 7 - prezentacja rozgrywki z dodatku "Not A Hero"

Resident Evil 7 jeszcze w tym roku otrzyma dodatkową zawartość oraz edycję Gold. W Sieci pojawił się pierwszy fragment rozgrywki z darmowego dodatku "Not A Hero".

Resident Evil 7 jeszcze w tym roku otrzyma kolejne fabularne rozszerzenia. Pierwsze z nich, Not A Hero, miało pojawić się wiosną tego roku, ale twórcy je opóźnili, aby móc nad nim jeszcze trochę popracować. Ostatecznie pojawi się w grudniu, wraz z edycją Gold oraz kolejnym dodatkiem, czyli End of Zoe.

Resident Evil 7 - dodatki i edycja kompletna pojawią się w grudniu

Odbywające się właśnie targi Tokyo Game Show, przyniosły nowy materiał dotyczący Resident Evil 7. Skupia się on na przedstawieniu tego, co czeka nas w trakcie grania w darmowy dodatek "Not A Hero". Wcielimy się w nim w Chrisa Redfielda i jak widać na poniższym wideo, trochę postrzelamy do mutantów.

Resident Evil 7 - zwiastun rozgrywki z DLC "Not A Hero" z TGS 2017

Resident Evil 7 otrzyma edycję Gold, która poza standardową grą odda nam do dyspozycji również wszystkie dodatki. Poza tymi, które pojawiły się dotychczas oraz Not A Hero, pojawi się jeszcze End of Zoe, który skupi się na losach Zoe Baker. Oba dodatki rozgrywają się po wydarzeniach z podstawki i są uzupełnieniem fabuły. Wspomniana edycja Gold ma pojawić się 12 grudnia tego roku.

Tagi: Capcom dlc not a hero playstation 4 resident evil 7 biohazard tgs 2017 tokyo game show 2017

Nie przegap