Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.09.2017 21:01
Vampyr się spóźni. Gra została przesunięta na rok 2018
390V

Vampyr się spóźni. Gra została przesunięta na rok 2018

Vampyr nie uniknęło problemów, które spowodowały, że premiera gry musi zostać opóźniona o kilka miesięcy. Nie zagramy w tym roku i musimy uzbroić się w dodatkową cierpliwość.

Vampyr to kolejny projekt bardzo utalentowanej ekipy Dontnod Entertainment - twórców cenionego na całym świecie Life is Strange. Będzie to mroczna gra RPG, gdzie wcielimy się w doktora cierpiącego na wampiryzm. Tytuł zaoferuje półotwarty świat, ciężkie wybory moralne, rozbudowany system rozwoju bohatera oraz walkę bronią białą i pistoletami. To wszystko w połączeniu z elementami RPG i skomplikowaną narracją historii sprawiło, że studio nie wyrobi się w zaplanowanym terminie.

Vampyr - mroczne i pełne krwi RPG doczekało się nowych informacji 

Vampyr niestety nie dotrze na czas. Gra miała zadebiutować do końca roku, ale studio napotkało problemy natury technicznej i wydawca podjął trudną decyzję. Tytuł został opóźniony na rok 2018 i zadebiutuje w okresie wiosennym. Powodem jest oczywiście chęć dopieszczenia gry i wypuszczenie dopracowanego produktu, który sprosta wysokim oczekiwaniom graczy. Dontnod poinformowało, że tak ambitny projekt potrzebuje więcej czasu, aby pracownicy mieli pewność, że każdy element działa jak należy.

Wiadomość smutna, ale lepiej poczekać i otrzymać lepszą grę.

Vampyr - zwiastun E3 2017

Źródło: http://gematsu.com/2017/09/vampyr-delayed-spring-2018

Tagi:

Nie przegap