Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.09.2017 19:35
Call of Duty: WW2. Nowe zwiastuny przedstawiają sojuszników
384V

Call of Duty: WW2. Nowe zwiastuny przedstawiają sojuszników

Call of Duty: WW2 to nie tylko osobista historia żołnierzy Stanów Zjednoczonych. Tytuł pozwoli spojrzeć na wojnę z punktu widzenia kobiety walczącej w francuskim ruchu oporu. Bohaterka otrzymała teraz własny zwiastun.

Call of Duty: WW2 kontynuuje serię materiałów poświęconych kampanii fabularnej. Pierwszy z nich skupiał się na koszmarze wojny i dawały ogólny wgląd na opowieść. Potem poznaliśmy głównego bohatera i towarzyszy z jego oddziału. Ujawnieni żołnierze nie będą jednak działali samotnie i otrzymają wsparcie ze strony sojuszników. Nowe zwiastuny poświęcono właśnie im.

Call of Duty: WW2 - prezentuje głównych bohaterów opowieści

Call of Duty: WW2 pozwoli wcielić się w członkinię francuskiego ruchu oporu. Widzieliśmy o tym już wcześniej, ale dopiero teraz możemy zobaczyć Rousseau na materiale wideo. Jest to zdolna kobieta, dla której wojna to sprawa osobista. Bohaterka straciła męża i rodziców z rąk Niemców. Teraz walczy by pomścić uśmierconych bliskich i odbić okupowane miasto.

Call of Duty: WW2 - zwiastun prezentujący Rousseau

Drugim sojusznikiem, który otrzymał własny materiał wideo jest major Arthur Crowley. Brytyjczyk należy do Kierownictwa Operacji Specjalnych i określany jest mianem mistrza sabotażu

Call of Duty: WW2 - zwiastun prezentujący majora Arthura Crowley'a

Call of Duty: WW2 pojawi się na rynku w dniu 3 listopada i zaoferuje kilka znaczących nowości. Jedna z nich to rozbudowana przestrzeń wieloosobowa o nazwie Sztab Generalny.

Źródło: YouTube (Call of Dduty)

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo

Nie przegap