Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.09.2017 13:10
FIFA 18 - polskim ambasadorem jest Kamil Glik
436V

FIFA 18 - polskim ambasadorem jest Kamil Glik

FIFA 18 pojawi się już niebawem na półkach sklepowych. Tymczasem Electronic Arts Polska informuje, że polskim ambasadorem gry jest Kamil Glik. Dostępne jest też wideo, w którym piłkarz typuje swoje oceny.

FIFA 18 ma być lepsze od swoich poprzedników. Twórcy obiecują znacznie lepszą grafikę, ale nie tylko. Piłkarze mają się lepiej zachowywać na boisku, co twórcy uzyskali dzięki nowej technologii przechwytywania ruchów. To jednak nie wszystkie zmiany jakie szykują twórcy. Oprócz tego możemy liczyć na znacznie mniej liniowy tryb fabularny, który ponownie skupi się na karierze wschodzącej gwiazdy, czyli Aleksa Huntera. Na to jak potoczy się fabuła, ma wpłynąć wiele różnych czynników - zachowania podejmowane podczas nie tylko rozgrywek, ale również poza boiskiem.

FIFA 18 - kto na ścieżce dźwiękowej?

Tymczasem Electronic Arts Polska poinformowało, że polskim ambasadorem FIFA 18 został Kamil Glik.

Kamil Glik to jeden z najbardziej bramkostrzelnych środkowych obrońców na świecie. W zeszłym sezonie trafiał do siatki klubowych rywali aż 8 razy, w wyniku czego został nominowany do jedenastki sezonu 2016/17 Ligue 1. Obecną rundę zaczął równie obiecująco, strzelając dwa gole oraz trzykrotnie znajdując się w jedenastce kolejki Ligue 1 według dziennika L’Equipe.

Oprócz tego, Kamil Glik bardzo lubi grać w kolejne odsłony popularnej serii. Według jego słów, najwięcej czasu spędza w trybie Ultimate Team. Polski oddział firmy postanowił sprawdzić, jak obrońca AS Monaco FC typuje statystyki swojej postaci. Efekt zgadywanki został ujęty na poniższym wideo.

FIFA 18 - Kamil Glik zgaduje swoje statystyki

FIFA 18 ma pojawić się 29 września tego roku. Gra dostępna będzie oczywiście w polskiej wersji językowej. W roli komentatorów znów wystąpią Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski. Spędzili oni 20 dni w studiu podczas nagrywania swoich kwestii. W PlayStation Store dostępne jest też demo, które pozwoli Wam się zapoznać z tym co szykują twórcy. Znajdziecie je w tym miejscu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Electronic Arts electronic arts canada fifa 18 kamil glik playstation 4 wideo

Nie przegap