Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.09.2017 11:07
Final Fantasy XV - tryb wieloosobowy pod koniec października
310V

Final Fantasy XV - tryb wieloosobowy pod koniec października

Final Fantasy XV ma doczekać się pełnoprawnego trybu wieloosobowego. Nowy zwiastun z tegorocznego Tokyo Game Show, ujawnił nam datę premiery dodatku. Ten pojawi się pod koniec października.

Final Fantasy XV: Comrades to dodatek, który pozwoli nam na kooperacyjną zabawę. Do niedawna trwały zamknięte testy beta wspomnianego trybu, więc mogliśmy zobaczyć jak wygląda kooperacyjne polowanie na wrogie stworzenia z uniwersum Final Fantasy.

Final Fantasy XV. Wieloosobowe wybijanie stworów na długim nagraniu z bety

Comrades pozwala nam stworzyć własną postać i w ramach kooperacji przemierzać świat Final Fantasy XV. Podstawą rozgrywki jest wspólne wykonywanie zadań i pokonywanie potworów. Nasza postać będzie członkiem Gwardii Królewskiej i korzystać będzie z określonych mocy. Samo Final Fantasy XV ma być jeszcze długo wspierane i to tylko jedna z rzeczy, które pojawią się w grze.

Final Fantasy XV - zwiastun Comrades zaprezentowany na TGS 2017

Na tegorocznych targach Tokyo Game Show zaprezentowano nowy zwiastun Final Fantasy XV: Comrades - możecie go sprawdzić powyżej. Jednocześnie ujawniono datę, w którym rozszerzenie trafi do gry. Będzie to 31 października tego roku. Tryb dostępny będzie dla posiadaczy gry z przepustką sezonową. Ci, którzy przepustki nie mają, będą musieli osobno kupić Comrades. Ceny jeszcze nie znamy.

Tagi: comrades Final Fantasy XV playstation 4 Square Enix tgs 2017 tokyo game show 2017 wideo

Nie przegap