Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.09.2017 11:46
Left Alive to duchowy spadkobierca serii Front Mission
728V

Left Alive to duchowy spadkobierca serii Front Mission

Left Alive to nowy projekt od Square Enix. W zespole deweloperskim znajdują się ludzie znani z takich gier jak Armored Core, Metal Gear Solid czy Zone of the Enders. Na tegorocznym TGS pojawił się pierwszy zwiastun.

Left Alive to gra, która zostanie wyreżyserowana przez twórcę Armored Core czy Chromebounds, czyli Toshifumiego Nabeshimę. Do projektu przyłączył się też Yoji Shinkawa, czyli główny artysta Metal Gear Solid - jego talent mogliśmy podziwiać też w przypadku Zone of the Enders.

Niestety, na ten moment o Left Alive wiadomo niewiele. Wśród nazwisk pojawił się też Shinji Hashimoto - to producent od lat pracujący dla Square Enix - kolejne ważne nazwisko. Jeśli spojrzeć na jego portfolio, to natkniemy się na między innymi gry z serii Front Mission. Przypuszczenia się sprawdziły - na ten moment zostało potwierdzone, że jest to duchowy spadkobierca serii oraz gra akcji. W tym tygodniu pojawi się nowy numer Famitsu, który ujawni trochę więcej.

Na targach pojawił się pierwszy zwiastun Left Alive. Możemy być pewni, że grę charakteryzować będzie post-apokaliptyczny świat. Pojawią się też mechy, które najpewniej zaprojektuje sam Shinkawa. Co tu dużo mówić? Zapowiada się bardzo dobrze. Z niecierpliwością czekam na więcej informacji. Gra ma się pojawić w przyszłym roku, ale znów bez szczegółów. Oby gra okazała się o wiele lepsza od tego co zaserwowało Front Mission Evolved.

Left Alive na pierwszej zapowiedzi

 

Tagi: 2017 Left Alive playstation 4 Square Enix tgs tokyo game show 2017 wideo