Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.09.2017 11:02
Detroit: Become Human - konflikt ludzi i androidów na nowym zwiastunie
594V

Detroit: Become Human - konflikt ludzi i androidów na nowym zwiastunie

Detroit: Become Human pojawiło się na tegorocznym Tokyo Game Show. Możemy więc po raz kolejny spojrzeć na wizję twórcy cenionego Heavy Rain czy Beyond Two Souls.

Detroit: Become Human podobnie jak poprzednie gry twórcy będzie grą mocno opartą na wyborach i przypominającą raczej filmowe doświadczenie, aniżeli grę w klasycznym znaczeniu tego słowa. Jeśli chodzi o fabułę, przeniesiemy się w przyszłość, gdzie mocno świadome androidy wejdą w konflikt z ludźmi. I jeśli wierzyć obietnicom - nasze wybory będą miały ogromne znaczenie dla przebiegu fabuły.

Detroit: Become Human. Nasze wybory drastycznie zmienią całą opowieść!

Na trwającym właśnie Tokyo Game Show, pojawiło się Detroit: Become Human, czyli jedna z najbardziej oczekiwanych gier. Podobnie jak reszta hitów pojawi się w przyszłym roku. Tymczasem możemy zerknąć na nowy zwiastun - dla odmiany w języku japońskim. Trzeba przyznać, że zwiastun wygląda naprawdę dobrze i mocno zachęca do sięgnięcia po grę.

Detroit: Become Human - zwiastun z TGS 2017

Detroit Become Human ma pojawić się w przyszłym roku, ale szczegółów jeszcze nie ustalono. David Cage - twórca gry - twierdzi, że będzie to największa produkcja studia. Wypowiedź odważna, tym bardziej że już poprzednie gry mogły się pochwalić sporym rozmachem.

Tagi: Detroit: Become Human Quantic Dream Sony Interactive Entertainment tokyo game show 2017 wideo

Nie przegap