Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.09.2017 10:08
Shadow of the Colossus - remake z nowym zwiastunem!
931V

Shadow of the Colossus - remake z nowym zwiastunem!

Shadow of the Colossus zawitało na konferencji Sony, dzięki czemu otrzymaliśmy nowy zwiastun. Ten tylko potwierdza, że remake będzie świetną pozycją również dla tych, którzy znają oryginał.

Shadow of the Colossus to w założeniu bardzo wierny remake oryginału z PlayStation 2. Sony ogłosiło, że na nową zawartość względem niego nie ma raczej co liczyć, ale jednak jest nadzieja na to, że jakaś nowa zawartość się pojawi. Fumito Ueda sam w sobie nie pracuje nad nową wersją, ale chciałby jednak mieć wpływ na jakieś zmiany.

Shadow of the Colossus na PS4 doczeka się jednak zmian?

Jakie nowości by nas nie czekały w nowym Shadow of the Colossus, dzisiaj pojawił się kolejny zwiastun. Jest dość krótki, ale odpowiednio zachęca do wsiąknięcia w tę piękną opowieść. To historia młodego mężczyzny, który chce ocalić zmarłą ukochaną. W tym celu musi pokonać 16 kolosów, choć zrobienie tego doprowadzi do poważnych konsekwencji.

Shadow of the Colossus - zwiastun zaprezentowany na TGS 2017

A jeśli chodzi o rozgrywkę, Shadow of the Colossus to jedna z gier z otwartym światem. Całość skupia się na przemierzaniu opustoszałej krainy, wynajdywaniu gigantów i zabijanie ich. Do dyspozycji mamy kilka aktywności pobocznych, których wykonywanie może nieco ułatwić rozgrywkę. A kiedy zagramy w nową wersję? W przyszłym roku, choć nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie.

Tagi: bluepoint games galeria playstation 4 Shadow of the Colossus Sony Interactive Entertainment tokyo game show 2017 wideo

Nie przegap