Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.09.2017 09:39
Code Vein - walka z bossem
437V

Code Vein - walka z bossem

Code Vein wygląda jak ciekawa propozycja dla fanów Bloodborne czy gier z serii Dark Souls. Do tej pory niejednokrotnie mogliśmy spojrzeć na system walki. Dzisiaj możemy sprawdzić jak wygląda walka z jednym z bossów.

Code Vein pokazało się ostatnio na 17-minutowym materiale przygotowanym przez redakcję IGN. Z podrzuconego materiału można wywnioskować, że gra jest nieco szybsza od Dark Souls, ale z kolei wolniejsza od Bloodborne - takiego porównania użył redaktor. Na wspomnianym materiale mogliśmy zobaczyć też jak ma wyglądać gra z towarzyszem kierowanym przez SI.

Code Vein - 17 minut z wampirzym Dark Souls

Dzisiaj możemy zerknąć jak wygląda walka z jednym z bossów w Code Vein. Zaprezentowana wersja jest oczywiście bardzo wczesna, ale już widać, że twórcy mają ciekawy pomysł. Na ten moment widać też, że towarzysz niewiele robi. Twórcy obiecali jednak, że gra nie będzie zbyt trudna, więc chyba będziemy mogli liczyć na jego pomoc.

Code Vein - nagranie pokazujące walkę z bossem

Code Vein po raz kolejny pokazuje, że mocno inspirowane jest grami od From Software, ale raczej nikomu nie będzie to przeszkadzać. Tym bardziej, że gra ma zgoła odmienny klimat. Code Vein ma pojawić się w przyszłym roku, ale szczegółowej daty premiery jeszcze nie ustalono.

Tagi: Bandai Namco Code Vein Namco Bandai playstation 4 wideo

Nie przegap