Daniel Stroński Daniel Stroński 18.09.2017 21:55
Śródziemie: Cień Wojny. Podrzynane gardła orków na zwiastunie live action
418V

Śródziemie: Cień Wojny. Podrzynane gardła orków na zwiastunie live action

Śródziemie: Cień Wojny już za niecały miesiąc pokaże, jak studiu Monolith udało się rozwinąć udaną formułę Cienia Mordoru. Póki co do Sieci trafił nowy zwiastun, a w nim prawdziwi aktorzy i... niemal prawdziwe orki.

Śródziemie: Cień Wojny jest już na ostatniej prostej. Poprzedniczka z pierwszą przygodą Taliona okazała się na tyle popularna, że Warner Bros. Interactive szybko zdecydowało się na kontynuację. Raz jeszcze wcielimy się w strażnika Czarnej Bramy, który został wskrzeszony i w towarzystwie potężnego ducha Celebrimbora kroczy ścieżką zemsty na siłach Saurona za zamordowanie rodziny. Tym razem jednak stawka jest jeszcze większa i spotkamy kolejne twarze znane z filmowej trylogii. No... powiedzmy. Pojawi się bowiem Szeloba, tyle że jako (całkiem seksowna) kobieta, a nie ogromny pająk.

Sprawdźcie też zabawne zwiastuny live action nowego Śródziemia!

Zastanawialiście się, jak mogłaby wyglądać ekranizacja przygód Taliona? Śródziemie: Cień Wojny na zwiastunie live action z prawdziwymi aktorami pokazuje całkiem brutalne sceny wali z orkami. Oczywiście nie wszyscy będą naszymi wrogami, gdyż powraca system Nemezis i zostanie znacznie rozwinięty. Orkowie podzieleni będą tym razem na frakcje, a nam przyjdzie podbijać całe forty i strzec ich przed najazdami - również tymi ze strony innych graczy (i tutaj odpowiednie umocnienia i jednostki dostaniemy poprzez mikrotransakcje). Nie ma się jednak czego obawiać - gracze będą mogli spróbować podbić nasz fort, lecz nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami po naszej stronie.

Śródziemie: Cień Wojny - zwiastun live action

 
Czy weterani pierwszej części mają tu czego szukać? Oczywiście, że tak! Śródziemie: Cień Wojny robione jest według myśli "więcej, lepiej, bardziej efektownie", więc na pewno nie dostaniemy robionego na szybko klona. Oprócz rozmaitych plemion orków (wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale też umiejętnościami i stylem walki), deweloper przygotował nowe rodzaje znanych potworów (m.in. karagory), ale też zupełnie nowe jak chociażby latające jaszczury (wydają się nieco za małe na miano smoka). Do tego masa broni do znalezienia z rozmaitymi bonusami, komplety ekwipunku, rozwój bohatera - szykuje się porządny sequel. Byle tylko fabuła była lepsza niż poprzednio...

Źródło: YouTube (Xbox)

Tagi: Monolith Productions playstation 4 Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive wideo

Nie przegap