Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.09.2017 19:47
Call of Duty: WW2. Pierwsze szczegóły trybu Nazi Zombies
688V

Call of Duty: WW2. Pierwsze szczegóły trybu Nazi Zombies

W Call of Duty: WW2 nie zabraknie ikonicznego trybu, który towarzyszy serii od 2008 roku. Fani kooperacyjnego wybijania zombie będą na pewno zadowoleni.

Twórcy Call of Duty: WW2 zostali przepytany o nową wersję klasycznego trybu Nazi Zombies. Poznaliśmy dzięki temu nowe szczegóły na temat tego wariantu rozgrywki. Możemy liczyć na to, że formuła nie ulegnie większym zmianom, ale zostanie przedstawiona w iście przerażający sposób.

Call of Duty: WW2 otrzyma limitowaną konsolę PlayStation 4

Call of Duty: WW2 otrzyma tryb nazi zombies, który tym razem będzie utrzymany w ciężkich klimatach horroru. Twórcy znają się na rzeczy, bo sporo pracowników brało swego czasu udział w przygotowaniu Dead Space. Dalej będzie to tryb skupiony na czteroosobowej współpracy i eliminowaniu coraz trudniejszych fal przeciwników. W świecie gry Trzecia Rzesza stworzyła całą armię nieumarłych, aby odwrócić los wojny na ich korzyść. Oznacza to, że trafimy tym razem na różne jednostki żywych trupów. Każda z nich ma się specjalizować w czymś innym i pełnić własną rolę. Trafimy na płonące trupy i biegające zombie. Przełoży się to na wymagającą współpracę i konieczność obrania różnych strategii.

Istotną rolę w eksterminacji zombie odegra również otoczenie. Będziemy mogli je wykorzystać na naszą korzyść i uruchamiać pułapki. Przykład tego widzieliśmy w jednym zwiastunie, gdzie użyto pił.

Tryb ma zaoferować głębie rozgrywki dla doświadczonych graczy. Czeka na nich masa sekretów i warstw czekających na ujawnienie. Obecne będą również liczne ulepszenia - zarówno tymczasowe i permanentne. Mają one zostać zaprezentowane w zupełnie nowy i ekscytujący sposób.

Call of Duty: WW2 zadebiutuje na rynku w dniu 3 listopada.

Call of Duty: WW2 - zwiastun Nazi Zombies

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/09/14/first-details-call-of-duty-wwiis-zombies-mode/

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 nazi zombies playstation 4 Sledgehammer Games wideo

Nie przegap