Jakub Barwiak Jakub Barwiak 14.09.2017 11:34
Hellboy Reboot. Zobaczcie pierwsze zdjęcie tytułowego bohatera
627V

Hellboy Reboot. Zobaczcie pierwsze zdjęcie tytułowego bohatera

Prace nad nowym Hellboyem ruszają pełną parą, z tej okazji po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak w roli półdemona prezentuje się, znany z Stranger Things, David Harbour.

Hellboy wróci wkrótce na srebrny ekran, tym razem nie zagra go jednak Ron Perlman, który z powodzeniem wcielał się w bohatera w filmach Guillermo del Toro. Zastąpi go, znany z serialu Stranger Things, David Harbour. Cztery miesiące po ogłoszeniu powstawania filmu, przez twórcę komiksu Mike’a Mignolę, na fanpage’u produkcji na Facebooku pojawiło się pierwsze zdjęcie aktora w pełnej charakteryzacji. Miejmy nadzieję, że będzie ono zwiastunem jakości samego filmu, bo Harbour jako czerwonoskóry półdemon wygląda świetnie.

Hellboy powstanie. Aktor ze Stranger Things w roli głównej

Hellboy Harboura ma wszystkie elementy oryginału: masywną fizjonomię, przycięte rogi, oraz potężną prawą dłoń. Patrząc na zdjęcie można by spokojnie pomyśleć, że widzimy na nim Rona Perlmana. Być w nowym filmie Hellboy będzie odróżniał się innymi ubraniami, lub też innymi elementami, być może jednak nie będzie miało to miejsca i zostaniemy z postacią wyjętą z kart komiksu, co z pewnością będzie miało wielu zwolenników.

Występ w Hellboyu będzie trzecim dla Davida Harboura pojawieniem się w kinie superbohaterskim, poprzednio wcielał się on w Franka Scanlona w Green Hornet i Dextera Tollivera w Legionie Samobójców. Harbour powróci w drugim sezonie Stranger Things, gdzie ponownie wcieli się w Jima Hoppera. Premiera produkcji Netfliksa została zaplanowana na 27 październik.

Nowy Hellboy opowie historię walki tytułowego protagonisty ze średniowiecznym czarodziejem, którego celem jest zniszczenie świata. Reszta szczegółów dotyczących historii nie została ujawniona. Wiemy, że w obsadzie filmu znajdą się m.in.:  Ian McShane, Milla Jovovich, Sasha Lane i Daniel Dae Kim. Reżyseruje Neil Marshall (Zejście). Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1702590/hellboy-reboot-first-look-check-out-david-harbour-as-the-half-demon

Tagi: david harbour hellboy neil marshall stranger things

Nie przegap