Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.09.2017 18:56
Outcast – Second Contact. Remake kultowej gry przedstawia eksplorację świata
352V

Outcast – Second Contact. Remake kultowej gry przedstawia eksplorację świata

Outcast – Second Contact otrzymało nowy materiał wideo poświęcony najlepszemu elementowi całej gry. Ten stanowi dynamiczną eksplorację bogatego świata obcych cywilizacji.

Outcast – Second Contact to remake kultowej pozycji z 1999 roku. Była to jedna z pierwszych gier 3D oferująca ogromny i żyjący, otwarty świat. Obecnie w zalewnie tego typu gier nie robi to już wrażenia, ale pracownicy z Appeal Studio wierzą, że ten ceniony klasyk ma swoje oddane grono fanów.

Outcast - Second Contact. Remake a tak mocno zacofany

Outcast – Second Contact chociaż mocno wyładniało na tle pierwowzoru to nie prezentuje się okazale. Koślawe animacje i surowość świata przedstawionego dają się we znaki i aż nazbyt kojarzą z oryginalną grą. Mimo wszystko nie da się odmówić pewnego klimatu, jaki prezentowały hity z dawnych lat pokroju Giants: Citizen Kabuto.

Outcast – Second Contact  - eksploracja świata

Outcast – Second Contact stawia nacisk na atmosferę i badanie nieznanego środowiska. Tytuł oferuje 6 różnorodnych regionów i każdy z nich jest od początku dostępny dla gracza. Możemy liczyć na poznanie zaawansowanych cywilizacji i obcych ras, które mieszają magię z nauką.

Outcast – Second Contact pojawi się na rynku w dniu 29 września.

Źródło: YouTube (Bigben Games)

Tagi:

Nie przegap