Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.09.2017 18:05
Red Dead Redemption 2. Rockstar zaczęło rozsyłać ankietę na temat gry
1338V

Red Dead Redemption 2. Rockstar zaczęło rozsyłać ankietę na temat gry

O Red Dead Redemption 2 jest obecnie cicho. Co nie powinno nikogo dziwić w perspektywie przełożonej premiery. Rockstar najwidoczniej bada jednak zainteresowanie i być może szykuje się do marketingowej ofensywy.

Red Dead Redemption 2 to prawdopodobnie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji, o których istnieniu wiemy. Rockstar to w końcu gwarancja jakości, a kontynuacja jednej z najlepszych gier poprzedniej generacji konsol nie zdarza się codziennie.

Red Dead Redemption 2 nie będzie takim hitem jak GTA V

Red Dead Redemption 2 miało zadebiutować pod koniec tego roku. Tak się jednak nie stanie i firma postanowiła opóźnić debiut do roku 2018. Chodzi oczywiście o kwestię dopracowania swego dzieła i sprostania ogromnym oczekiwaniom licznych fanów. O tytule panuje na razie cisza i twórcy nie dzielą się chętnie nowymi informacjami. Może się to jednak zmienić za jakiś czas. Rockstar zaczęło wysyłać ankietę na temat powstającej gry. Jest ona dosyć oszczędna i skupia na badaniu zainteresowania graczy nadchodzącą pozycją.

Pierwsze pytanie dotyczy więc tego, czy dany użytkownik słyszał w ogóle o grze i ile wie na temat Red Dead Redemption 2.

Drugie sprawdza zainteresowanie kupnem. Rockstar pyta się na ile możliwe jest, że zakupicie Red Dead Redemption 2.

Mówi się, że nie ma głupich pytań, ale w tym wypadku trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości na temat tego, czy Red Dead Redemption 2 okaże się sukcesem. Pierwszy zwiastun obejrzało ponad 14 milionów użytkowników. Produkcja na pewno będzie należeć do pozycji, o których pisze się latami. Wiemy, że wydawca nie wierzy w powtórzenie gigantycznego sukcesu GTA V, ale i tak nie powinien narzekać na brak chętnych klientów. O Red Dead Redemption 2 nadal nie wiemy za dużo. Możemy jednak bezpiecznie założyć, że tytuł poza kampanią fabularną zaoferuje rozbudowany tryb wieloosobowy, który będzie naturalnym rozwinięciem GTA Online - a przynajmniej trudno sobie wyobrazić, by Rockstar nie poszło tą drogą.

Red Dead Redemption 2 - zwiastun

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/reddeadredemption/comments/6ydhrq/looks_like_google_and_maybe_r_are_trying_to_get/

Tagi: playstation 4 Red Dead Redemption 2 rockstar games Rockstar San Diego wideo

Nie przegap