Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.09.2017 10:01
Bayonetta, Vanquish i dwie części Shenmue trafią na PS4?
516V

Bayonetta, Vanquish i dwie części Shenmue trafią na PS4?

Bayonetta, Vanquish i dwie części Shenmue? Wygląda na to, że SEGA szykuje nam kolejne porty z PC-ta i remastery, które miałyby trafić na konsole tej generacji.

SEGA co prawda nie jest tak płodna jeśli chodzi o odświeżanie swoich gier jak Capcom, ale studio obrało podobną drogę w przypadku PC-tów, na których pojawiają się ostatnimi czasy usprawnione porty z poprzedniej generacji. Jakiś czas czemu na komputerach zadebiutowała ciepło przyjęta Bayonetta, a ostatnio - Vanquish, który także spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem i dobrą sprzedażą. W tamtych momentach ludzie dziwili się na brak wersji konsolowych, ale co się odwlecze - nie uciecze.

W czeskiej sieci sklepów Alza pojawiły się listingi trzech produkcji. Pierwszą z nich jest dwupak Bayonetty i Vanquish, który nawet doczekał się okładki. Nie wiemy (co oczywiste) na ile ta pozycja jest prawdziwa, ale... nie byłoby to zaskoczeniem gdyby SEGA przeniosła Bayonettę i Vanquish z PC na PS4 i Xboksa One skoro podobnie postąpiono w przypadku Valkyria Chronicles (grę przeniesiono z PC na PS4). Według sklepu, gry miałyby się pojawić w listopadzie, więc jeśli coś jest na rzeczy - na dniach o tym usłyszymy.

Nie jest to jednak jedyna pozycja w tym sklepie. Pojawił się tam także dwupak Shenmue o którym plotkuje się od kilkunastu dobrych miesięcy, więc ten zestaw podobnie nie powinien nikogo zaskoczyć. Zaskoczeniem może być za to... kolekcja gier z MegaDrive'a. O tym wiadomo tyle co nic, ale sugerując się podobną składanką z PS3 - możemy dostać zbiór dobrych gier gdzie wszystko rozbije się o to, jak będą zemulowane.

Tagi: bayonetta playstation 4 Sega shenmue shenmue 2 vanquish

Nie przegap