Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.09.2017 22:42
Wiedźmin 3: Dziki Gon łatkę pod PS4 Pro dostanie za kilka dni
1387V

Wiedźmin 3: Dziki Gon łatkę pod PS4 Pro dostanie za kilka dni

Wiedźmin 3: Dziki Gon już wkrótce będzie oferował jeszcze lepszą oprawę graficzną. Jedyny wymóg? Posiadanie PS4 Pro.

Gdy zapytano pierwszy raz ekipę CD Projekt Red o ewentualne wsparcie PS4 Pro i wypuszczenie łatki do Wiedźmin 3: Dziki Gon, studio powiedziało, że ten statek odpłynął i ekipa zajmuje się czymś innym. Fani się wkurzyli, że ekipa postanowiła olać mocniejszą konsolę Sony. Jednak wystarczyła prawdopodobnie jakaś zachęta ze strony Microsoftu, by studio zmieniło zdanie.

Chwilę po tym, jak zapowiedziano wypuszczenie aktualizacji Wiedźmin 3: Dziki Gon z myślą o wsparciu Xboksa One X, przyznano także, że PS4 Pro także doczeka się łatki ze wsparciem dla rozdzielczości 4K. Deweloper jednak nie precyzował jak dokładnie wykorzysta mocniejsze podzespoły PS4 Pro. Możemy jedynie się domyślać, że gra zaoferuje renderowanie w 4K za pomocą checkerboard rendering.

Łatka pojawi się już za kilka dni, czego dowiedzieliśmy się z konferencji dla inwestorów w trakcie której ujawniono wyniki finansowe studia.

Jak sami słyszeliście wyżej - bez żadnych konkretów, nawet jeśli chodzi o datę wydania. Ale kilka dni to kilka dni, miejmy więc nadzieję, że już w przyszłym tygodniu będziemy mogli wykorzystać dodatkową moc PS4 Pro w Wiedźminie 3. Sam czekam na aktualizację by odpalić wreszcie grę na swojej konsoli. I wygląda na to, że jesienne, wolne wieczory są u mnie zaklepane. A jak u was? Łatka zachęci by wrócić do świata Geralta?

Tagi: CD Projekt RED cdp.pl playstation 4 Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap