Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.09.2017 10:28
Awaria PlayStation Network
2619V

Awaria PlayStation Network

PlayStation Network boryka się właśnie z awarią. Jeśli więc zastanawialiście się czemu nie możecie skorzystać z niektórych usług, oto odpowiedź. Sony już pracuje nad rozwiązaniem.

PlayStation Network samo w sobie nie jest najbardziej stabilnym systemem, ale większe awarie zbyt często się nie trafiają, przynajmniej ostatnio. Sony co jakiś czas przeprowadza krótkie konserwacje, w trakcie których nie można korzystać z usług związanych z zarządzaniem kontami.

Tym razem problem jest poważniejszy. Trwa awaria PlayStation Network, która utrudnia korzystanie z usług sieciowych w grach, przez co gry wymagające stałego połączenia z Internetem, są teraz niedostępne. Na oficjalnej stronie PlayStation, gdzie możemy sprawdzić stan usług, widnieje ostrzeżenie.

Możesz mieć trudności przy uruchamianiu gier, aplikacji i funkcji online. Nasi technicy pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu, dziękujemy za cierpliwość.

Jest to stan z dnia dzisiejszego, widniejący od godziny 9:00. Rzecz dotyczy PlayStation 4. Jeśli samodzielnie chcecie dowiadywać się o problemach z usługami, możecie skorzystać z tej strony.

[Aktualizacja]

Wszystko działa już jak należy.

Źródło: https://status.playstation.com/pl-pl/

Tagi: awaria awaria psn PlayStation Network

Nie przegap