Jakub Barwiak Jakub Barwiak 06.09.2017 14:21
To. Są recenzje, sprawdźcie co mówią krytycy
1384V

To. Są recenzje, sprawdźcie co mówią krytycy

To już w tym tygodniu zadebiutuje w polskich kinach, zanim jednak dacie się przestraszyć, sprawdźcie co o filmie mówią o krytycy.

W ostatnich kilku tygodniach, To w reżyserii Andresa Muschiettiego był jednym z głównym tematów branży filmowej i bez wątpienia ugruntowało swoją pozycję jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tej jesieni. W sieci pojawiły się już recenzje horroru, który zebrał niesamowicie pozytywne oceny.

Stephen King kocha nowe To

Portal CinemaBlend chwali grę aktorską całej obsady, zarówno dzieciaków, jak i dorosłych. Film ma też w jakiś sposób łączyć zarówno zabawę, jak i strach. Recenzja portalu Variety również jest pozytywna, Andrew Barker zwraca uwagę szczególnie na świetną młodą obsadę.

Dan Callahan z The Wrap jest odrobinę rozczarowany występem Billa Skarsgarda w roli Pennywise’a, pozostając jednak zadowolonym z ogółu filmu. Portal IGN również nie ukrywa swoich zachwytów wlepiając To ocenę 9,2/10. Recenzent chwali adaptację kultowego horroru Kinga, podkreślając, iż filmowi Muschiettiego udaje się idealnie zbalansować różne tony.

Warto pamiętać, że obrazem był również zachwycony autor oryginału – Stephen King, który szczególnie chwalił postaci występujące w filmie. Na razie brakuje większej ilości negatywnych głosów dotyczących To, być może pojawią się one później, jednak pierwsze recenzje pokazują, że fani twórczości króla horroru mogą z nadzieją pomaszerować do kin.

To może się pochwalić się obecnie 97% pozytywnych recenzji na portalu Rotten Tomatoes. Premiera już 8-ego września.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1699859/the-it-reviews-are-in-heres-what-the-critics-are-saying

Tagi: Andres Muschietti It stephen king to

Nie przegap