Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.09.2017 11:37
Call of Duty WW2 - nowy bonus dla preorderów
849V

Call of Duty WW2 - nowy bonus dla preorderów

Call of Duty WW2 pierwszej turze zamówień przedpremierowych zapewniło dostęp do zamkniętych testów beta, przynajmniej w Europie. Teraz wydawca przygotował drugi bonus, który nie jest już tak atrakcyjny.

Call of Duty WW2 zabierze nas w przeszłość, do trendów które panowały wtedy kiedy seria pojawiła się po raz pierwszy. Akcja nowej odsłony rozegra się w trakcie drugiej wojny światowej, a sama rozgrywka ma nawiązać do klasyki. Jak się ostatnio okazało, nie będzie to jednorazowy powrót do przeszłości, tudzież realizmu. Dlatego w przyszłości możemy oczekiwać kolejnej podobnej gry. Może trafimy do pierwszej wojny światowej?

Call of Duty: WW2 nie będzie jednorazowym powrotem do przeszłości

Dotychczas wszyscy, którzy zamówili Call of Duty WW2 przed premierą, zyskali dostęp do zamkniętych testów beta trybu wieloosobowego. Dla wielu fanów okazało się to pewnie fajnym prezentem, abstrahując już od samej jakości wspomnianej bety. O ile w naszym regionie żeby pograć w betę konieczne było złożenie zamówienia przedpremierowego, to dla odmiany w Hong Kongu czy Korei można było pobrać darmowe demo. Tak czy siak, beta się skończyła, więc w założeniu koniec z bonusami. Jednak nie do końca.

Gracze, którzy od teraz zamówią Call of Duty WW2 przed premierą, otrzymają pakiet - tzw. Multiplayer Upgrade. Jest to możliwość odblokowania wybranej przez nas broni oraz zyskanie podwójnego doświadczenia po uruchomieniu serwerów na premierę. Nowe bonusy dla preorderów dostały swój zwiastun, więc możecie je sprawdzić na poniższym wideo.

Call of Duty WW2 na zapowiedzi nowego bonusu dla preorderów

Call of Duty WW2 ma pojawić się 3 listopada tego roku. W grze czeka na nas kampania fabularna, która ma być bliska wydarzeniom historycznym i realizmowi. Tryb wieloosobowy to z kolei trochę inna bajka, bo realizmu jako takiego nie ma. Nie uświadczymy swastyk, ale pogramy kobietami czy żołnierzami czarnoskórymi. Do dyspozycji dostaniemy znane tryby oraz nowość, czyli Tryb Wojny. Jego założeniem jest wykonywanie zadań różniących się w zależności od tego po jakiej stronie się znajdujemy.

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo

Nie przegap