Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.09.2017 19:33
Rainbow Six: Siege. Operacja Blood Orchid gotowa do startu
905V

Rainbow Six: Siege. Operacja Blood Orchid gotowa do startu

Rainbow Six: Siege doczekało się trzeciego sezonu. Ubisoft nie przestaje wspierać gry i wprowadza do niej kolejne nowinki. Operacja Blood Orchid zadebiutuje już jutro, a zwiastun przygotowuje nas na dodatkową zawartość. W tym operatorkę z Polski.

Rainbow Six: Siege ostatnio mogło rozgoryczyć niektórych graczy. Twórcy zdecydowali się podjąć kontrowersyjną decyzję, w wyniku której z gry usuwane będą mapy. Część z nich zostanie przemodelowana i wróci, a inne znikną na zawsze. Powodem tego ruchu jest zbyt duży rozmiar gry. Przynajmniej tak tłumaczy się Ubisoft.

Rainbow Six: Siege - Ela otrzymała własny zwiastun

Rainbow Six: Siege rozpoczyna trzeci sezon. Do gry już jutro trafią nowi operatorzy. Możemy liczyć na dwie postacie z Hong Kongu oraz zielonowłosą Elę pochodzącą z Polski. Powalczymy też na nowej mapie w postaci opustoszałego parku rozrywki. Nowy zwiastun przedstawia nadciągające nowości z Operacji Blood Orchid.

Rainbow Six: Siege - zwiastun operacji Blood Orchid

 

Wielka szkoda, że Ubisoft jednak nie wynagrodzi polskiej społeczności braku dedykowanego sezonu. Jak widać - są równi i równiejsi.

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi:

Nie przegap