Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.09.2017 17:52
SteamWorld Dig 2 pojawi się we wrześniu
726V

SteamWorld Dig 2 pojawi się we wrześniu

SteamWorld Dig 2 zadebiutuje na rynku już we wrześniu. Fenomenalny poprzednik zjednał sobie grono fanów, a teraz czas na dużo większą i bardziej obfitą w zawartość kontynuację. Twórcy chwalą się kilkoma nowościami względem poprzednika.

SteamWorld Dig 2 to gra o kopaniu w ziemi. Dodajcie do tego klimaty steampunk, wszechobecne roboty, losowo generowane podziemia oraz ciekawe walki z bossami. Otrzymacie wówczas niezwykle uzależniającą mieszankę, która oczarowała już niejednego gracza.

SteamWorld Dig 2 - świetny "digger" powróci na PS4

SteamWorld Dig 2 pojawi się na rynku w dniu 26 września na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita Ponownie będziemy kopać w ziemi i wydobywać cenne surowce, które wymienimy na lepszy sprzęt. Ten pomoże nam zejść jeszcze niżej wgłąb ziemi i zmierzyć się z czyhającymi wyzwaniami. Jakie nowości przewidzieli twórcy? Przede wszystkim zmianie ulegnie główny bohater. Tym razem wcielimy się w uroczą Dorothy McCrank. Otrzymamy również wielu pomagierów. Świat gry będzie zamieszkany przez różnorodne osobowości i część nich wesprze nas w naszej ciężkiej wyprawie. Dalej istotną role odegrają liczne ulepszenia. Teraz otrzymamy ich więcej, a one same zostały zaprojektowane w bardziej pomysłowy sposób. Możemy liczyć na specjalny hak oraz plecak odrzutowy pozwalający nam latać w głębinach kopalni.

Gra ma być dłuższa od poprzednika i starczyć na minimum 10 godzin zabawy. Czas ten znacząco wydłużymy jeśli skupimy się na eksploracji każdego zakątka świata.

SteamWorld Dig 2 - zwiastun z elementami rozgrywki

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/09/04/5-new-things-to-expect-from-steamworld-dig-2-coming-to-ps4-on-26th-september/#sf111322983

Tagi: Image Image & Form SteamWorld Dig 2

Nie przegap