SKLEP
Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.08.2017 12:56
Agony przypomina o sobie na krwawej galerii
360V

Agony przypomina o sobie na krwawej galerii

Agony zapowiada się na jeden z najbardziej wstrząsających horrorów ostatnich lat. Polscy twórcy niezależni przypominają o swoim dziele na nowych zrzutach ekranu.

Agony ma zabrać nas prosto do samego piekła i oddać kontrolę nad zbłąkaną duszą, która szuka wyjścia z przerażającego miejsca. Tytuł może sprawiać wrażenie kolejnego symulatora chodzenia, ale twórcy zapewniają że takim nie będzie. Czeka nas wiele interakcji i przede wszystkim walki o przetrwanie. Jak dotąd gra ciągle jawi się jako coś wręcz szokującego i momentami łamiącego tematy tabu - czyli mordowanie istot bardzo podobnych do niemowląt.

Agony. Mordowanie niemowląt na nowym wideo

Pojawiła się nowa galeria, która pozwoli nam docenić kunszt artystów pracujących przy Agony. Piekło to miejsce, które można interpretować na wiele sposobów - najpopularniejszą wersją jest ognista, ale istnieje też limbo czy wersja mroźna. Deweloperzy z Madmind Studios (jakże wymowna nazwa) zdecydowali się na krwawą. To co jednak łączy je wszystkie to wszechobecne cierpienie i w tej grze też tego nie zabraknie.

Wciąż jednak nie wiadomo kiedy Agony ma się pojawić. Przypuszczalnie jest to końcówka tego roku, ale nie zdziwiłbym się gdyby nastąpiła jakaś obsuwa. Poniżej znajdziecie wideo zaprezentowane podczas tegorocznego E3. Już na nim widać, że to coś więcej niż symulator chodzenia.

Agony na oficjalnym pokazie rozgrywki

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/agony-gamescom-screenshots/

Tagi: Agony galeria gamescom 2017 Madmind Studio playstation 4