Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.08.2017 08:55
Uncharted Zaginione Dziedzictwo - nowości zmierzają do multi Uncharted 4
681V

Uncharted Zaginione Dziedzictwo - nowości zmierzają do multi Uncharted 4

Uncharted Zaginione Dziedzictwo jest już coraz bliżej, Naughty Dog świętuje więc premierę zapowiadając nowości dla trybu wieloosobowego z Uncharted 4.

Uncharted Zaginione Dziedzictwo będzie najnowszą odsłoną bardzo popularnej serii. Opowieść Nathana Drake'a została zakończona - przynajmniej według tego co na ten moment mówią twórcy - więc tym razem wcielimy się w Chloe. Towarzyszyć jej będzie Nadine, która pojawiła się już w Uncharted 4. Ich przygoda polegać będzie na poszukiwaniu tajemniczego artefaktu. Jednak nie tylko one będą go poszukiwać. Na ich drodze stanie bezwzględny Asav wraz ze swoimi najemnikami.

Jak Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zmieni podejście do narracji?

Premiera Uncharted Zaginione Dziedzictwo ma nastąpić już 22 sierpnia tego roku. Dzień po premierze do trybu wieloosobowego Uncharted 4 trafią nowości. Będą to skórki, postacie, a nawet nowy tryb. Dostaniemy więc nową skórkę dla Chloe - aby wyglądała dokładnie tak jak w odsłonie Zaginione Dziedzictwo. Grać będziemy mogli też wspomnianym Asavem.

Pojawi się też Survival Arena - nowe spojrzenie na tryb Przetrwania. Zmierzymy się tam z nowymi przeciwnikami w ramach 100 fal, które będziemy mogli modyfikować. Da nam to nowe możliwości w uatrakcyjnianiu sobie zabawy i stawianiu sobie nowych wyzwań. Tak jak poprzednio, jednocześnie grać będzie mogło 3 graczy. Za wysiłek możemy zdobyć wyjątkowe skórki kościotrupów. Nowości zostały ukazane na poniższym zwiastunie.

Uncharted Zaginione Dziedzictwo - zwiastun nowości dla trybu wieloosobowego Uncharted 4

Zawartość dostępna będzie zarówno dla posiadaczy Uncharted Zaginione Dziedzictwo jak i również tych, którzy posiadają Uncharted 4. Posiadacze obu gier będą mogli wspólnie grać.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/08/15/uncharted-the-lost-legacy-update-coming-to-uncharted-4-multiplayer/

Tagi: Naughty Dog PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment Survival uncharted 4 Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wideo