Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.07.2017 18:30
Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age - oficjalnie zapowiedziane na zachód!
431V

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age - oficjalnie zapowiedziane na zachód!

Dopiero co informowaliśmy Was o nowym materiale z Dragon Quest XI, a właśnie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi i zachodniego podtytułu gry - przygotujcie się na Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age!

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age zostało właśnie oficjalnie zapowiedziane na zachód. Square Enix opublikowało specjalne wideo, na którym Yuji Horii (twórca serii) dzieli się z fanami wspaniałą wiadomością! Wielka przygoda dotrze do nas i zostanie przetłumaczona na pięć różnych języków.

Dragon Quest XI będzie w pełni wspierane przez PS4 Pro

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age właśnie przechodzi proces lokalizacji na rynki zachodnie! Oznacza to, że fani z całego świata będą mogli zapoznać się z tym tytułem w języku angielskim - i w czterech innych, ale nie znamy szczegółów. Mogę Was jednak zapewnić, że nie doczekamy się polskiej wersji językowej, co raczej nikogo nie zdziwi.

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age - zachodnia zapowiedź gry

Czego mogą oczekiwać fani? Długiej i angażującej przygody, gdzie samo przejście zajmie nam minimum 50 godzin zabawy, nie wspominając o czasie potrzebnym na wymaksowanie. Ślicznych projektów postaci opracowanych przez Akirę Toriyamę - ojca serii Dragon Ball. Cudowną muzykę skomponowaną przez utalentowanego Koichi Sugiyamę - ta przełoży się na wspaniałą atmosferę, z której słynie cała seria. Wielki otwarty świat i turowy system walki wychodzący naprzeciw obecnym trendom skierowanym w stronę coraz bardziej efektownej akcji!

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age to naprawdę obszerna gra pełna tekstu, więc proces tłumaczenia trochę zajmie, ale studio ciężko pracuje, aby zadowolić swoich fanów. Orientacyjna data premiery została ustalona na przyszły rok.

Dragon Quest XI doczekało się też nowego materiału, który przedstawia grę odpaloną na PS Vita - chodzi oczywiście o funkcję Remote Play. Pozwala ona uruchomić na przenośnej konsoli większość gier ze swojej stacjonarnej siostry. Oczywiście tytuły wymagające większej precyzji cierpią z powodu gorszej ergonomii urządzenia. Gatunek jRPG sprawuje się jednak świetnie w takim wariancie, więc jeśli jesteście poza domem i macie dostęp do sieci WiFi, to bez problemu możecie połączyć się ze swoją PS4 i kontynuować zabawę w przenośnym wydaniu!

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age

Źródło: YouTube (Dragon Quest)

Tagi: Dragon Quest XI: In Search of Departed Time ORCA Inc. playstation 4 Square Enix wideo