Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.07.2017 13:56
Oświadczyny na Allegro z limitowanym PS4 w tle
1664V

Oświadczyny na Allegro z limitowanym PS4 w tle

PlayStation 4 w edycji 20-lecia to chyba najbardziej pożądana wersja popularnej konsoli. Jeden z użytkowników sprzedaje ją, aby uzbierać na pierścionek zaręczynowy. I przy okazji oświadcza się. Na Allegro.

PlayStation 4 w edycji 20th Anniversary pojawiło się z okazji uczczenia 20 lat istnienia marki PlayStation. Swoim designem nawiązuje do pierwszego PlayStation, nie tylko kolorami obudowy, ale również logotypu. Na całym świecie pojawiło się ich jedynie około 1200 sztuk, więc dorwać ją można było tylko poprzez wygranie w konkursie lub jako prezent od samego Sony. W oficjalnej sprzedaży było ich naprawdę mało, aczkolwiek inaczej sprawa wygląda z padami, które można normalnie kupić.

Tak czy siak, niektórzy z posiadaczy wystawiali takie konsole za bardzo wysokie kwoty. Rekord to bodaj 20 000 funtów na ebayu. Teraz kolejny posiadacz się jej pozbywa, a wszystko po to aby spłacić dług (wzięty na zakup konsoli) oraz uzbierać na... pierścionek zaręczynowy. Użytkownik wystawił odpowiednią aukcję na allegro.pl i jednocześnie uznał, że to świetna okazja, aby się... oświadczyć. Ale romantycznie.

Tak czy siak, w ofercie znajduje się sama konsola, wymienione gry zostały już sprzedane. Chcecie kupić? Sprzedający zapewnia, że sprzęt jest w idealnym stanie. Ofertę znajdziecie tutaj - póki co cena dobiła do 760 zł, ale z pewnością jeszcze znacząco podskoczy.

Źródło: allegro.pl

Tagi: allegro oświadczyny PlayStation 4